خبرگزاری تسنیم: رشید مظاهری بعد از پایان دیدار ذوب‌آهن – استقلال اظهار داشت: باید این دیدار را می‌بردیم، اما شرایط به گونه‌ای رقم خورد تا گیم به تساوی برسد. فکر می‌کنم اگر باهوش‌تر باشیم بتوانیم امتیازات بیشتری را جمع کنیم. برای این مهم نیز باید در کارهای رو به جلو بهتر و تمرکز بیشتری داشته باشیم. امشب نیز امتیازات مفتی را از دست دادیم و استقلال با کسب یک امتیاز موفق به کار بزرگی شد.

وی در خصوص جدایی مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن عنوان کرد: رابطه من و مرتضی تبریزی مانند برادر است و الان نیز از رفتن او ناراحتم. تبریزی برای ذوب‌آهن زحمات زیادی کشید و امیدوارم از این به بعد نیز موفق باشد،‌ اما با همه این تفاسیر به او در گیم برگشت اجازه گلزنی نخواهم داد و این را در رختکن نیز به مرتضی گفتم (باخنده).

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن در واکنش به فحاشی هواداران استقلال گفت: هر وقت با استقلال گیم داریم هواداران این تیم به خانواده من سلام می‌رسانند، اما با این حال من آنها را حلال می‌کنم.

مظاهری در خصوص اینکه شاید رفتار هواداران استقلال با او از روی دوست داشتنش باشد، گفت: آدم وقتی کسی را دوست داشته باشد به او فحاشی نمی‌کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha