شنبه آخرین هفته شهریور، وقتی که غصه پایان تابستان بر شما چیره شده است به نظر می رسد قرار است با شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) هیجان زده شوید! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به پوستر لو رفته Mi Mix 3 با لبه پایین بدون حاشیه و تاریخ معرفی رسمی آن داشته باشیم.

همانطور که در تصویر اصلی موفق می‌بینید یک موبایل بدون حاشیه نحوه پایین درست شبیه به آنچه که در آیفون X دیدیم نشان داده می شود. تاکنون شرکت های اندرویدی تلاش خود را داشتم تا از بریدگی نمایشگر آیفون X الهام بگیرند اما هیچکدام نتوانستند حاشیه لبه پایین را نزدیک به صفر برساند و با حاشیه های لبه راست و چپ برابر کنند. در حقیقت دلیل ناتوانی در فناوری پیشرفته و استفاده از پنل اولد خمیده در آیفون X دیده می شود و فعلا هیچ شرکتی به آن دست پیدا نکرده است.

در حقیقت حاشیه‌های نمایشگر در این پوستر آنقدر کم است که کمی باوران سخت است! پیش از این شنیده بودیم که می میکس ۳ بدون بریدگی نمایشگر و با دوربین سلفی بالا جهنده ارائه خواهد شد. اگر این شایعه درست باشد می میکس ۳ به اولین موبایلی تبدیل می‌شود که احتمالا هر چهار لبه آن حاشیه برابر خواهد داشت. شخصا از خانواده‌ای که عنوان اولین موبایل کم حاشیه‌ای دنیا را در مقیاس تجاری یدک می‌کشد کمتر از این هم انتظار نداریم. در حقیقت شایعات پیشین کمی ناامیدکننده بودند.

تاریخ ۱۵ سپتامبر برابر با ۲۴ شهریور روی این پوستر درج شده که احتمالا تاریخ معرفی شیائومی می میکس ۳ خواهد بود. نظر شما چیست؟ فکر می کنید می میکس ۳ بتواند مانند نسل اول خود جذابیت بالایی داشته باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha