به گزارش نیوزگزاری کیو ام سی به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ششمیننمایشگاه بزرگ ازدواج آسمانی؛ این نمایشگاه با مجوز اتاق تهران و شهرداری تهران، در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو تهران گشایش یافت و تا 14 مرداد ماه دایر خواهد بود.

در این نمایشگاه بیش از 120 شرکت تولیدی حضور و مشارکت دارند و محصولات خود را با حداقل 30% تخفیف و با شرایط ویژه برای زوج های جوان و تمامی کسانی که در شرف تشکیل زندگی هستند، عرضه می‌کنند.

در ششمین نمایشگاه بزرگ ازدواج آسمانی همچنین شرایط خرید با کالاکارت و تسهیلات بانکی اختصاص یافته برای خرید کالای ایرانی نیز در نظر گرفته شده است و شهروندان می توانند از این شرایط استفاده کنند.

ارائه خدمات ویژه به نوعروس و دامادهای در شرف تشکیل زندگی، توجه به تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی،ارائه کالاهای 100% ایرانی با تخفیف ویژه به مصرف کنندگان بدون واسطه، کار آفرینی و ترویج یک حرکت اجتماعی و فرهنگی در زمینه ازدواج برخی از اهداف برگزاری ششمیننمایشگاه بزرگ ازدواج آسمانی است.

در این نمایشگاه علاوه بر جهیزیه، کالاهای مورد نیاز شهروندان نیز عرضه می شود و کسانی که قصد دارند کالاهای منزل خودشان را تعویض و اجناس نو خریداری کنند هم می توانند از این نمایشگاه خریداری کنند.

ششمیننمایشگاه بزرگ ازدواج آسمانی تا 14 مردادماه هر روز از ساعت 10 صبح تا 21 (9 شب) در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو تهران آماده بازدید علاقمندان است.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha