طرفداری: اینتر برنامه‌های جذابی برای تابستان خود دارد.

به گزارش فابریزیو رومانو، انتقال لوکا مودریچ به اینتر می‌تواند یک جابه‌جایی رویایی برای این تیم باشد، اما غیر ممکن نیست. نراتزوری هفته‌ها است که روی این انتقال به صورت پنهانی کار می‌کند و تماس‌هایی هم با رئال مادرید داشته است تا جیم اسپانیایی را راضی به فروش ستاره کروات کند.

اینتر برای خرید لوکا مودریچ تلاش می‌کند

در عین‌حال، درحالی که اینتری‌ها روی پروژه مودریچ کار می‌کنند، تلاش‌ها برای جذب ویدال هم ادامه دارد. اما در شرایطی که ظاهراً گیمکن هم مشکلی با جدایی از رئال مادرید ندارد، کار برای انجام این انتقال آسان‌تر است، هرچند هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است.

اینتر تاکنون شیمه ورسالیکو، راجا ناینگولان، آساموا و پولیتانو را در این تابستان به ترکیب خود اضافه کرده است و تیمی قدرتمند در فصل جدید سری آ و لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت.


جزئیات بیشتر از علاقه اینتر به لوکا مودریچ

خبر شوک آور علاقه اینتر به جذب لوکا مودریچ خیلی زود در رسانه های سراسر ایتالیا پیچیده است.

اولین بار عصر روز گذشته اینتر نیوز اعلام کرد لوکا مودریچ رویایی است که اینتر در حال حاضر بر روی آن کار می کند. لوکا مارکتی و فابریتزیو رومانو از اسکای اسپورت ایتالیا و همچنین گاتزتا دلو اسپورت نیز ساعتی پیش علاقه اینتر را به ستاره تیم ملی کرواسی و رئال مادرید تایید کردند.

به گزارش گاتزتا و اسکای ایتالیا و اینتر نیوز، نراتزوری با مدیر برنامه مودریچ تماس هایی برقرار کرده و آنها این انتقال را غیرممکن نمی دانند و در واقع حاضرند برای آن مذاکره کنند. این انتقال مخصوصا به دلیل دستمزد مودریچ، می تواند مشکل باشد اما افعی ها می خواهند تمام تلاششان را انجام دهند تا آن را ممکن سازند.

اینتر برای خرید لوکا مودریچ تلاش می‌کند

با ورود شیمه ورسالیکو، و حضور بروزوویچ و پریشیچ، مودریچ ممکن است چهارمین کروات ترکیب اینتر باشد. اسکای گزارش می دهد دلیل آنکه انتقال آرتورو ویدال به اینتر رسمی نشده، علاقه آنها به لوکا مودریچ است. در واقع مودریچ اولویت اصلی نراتزوری است که طی مدتی روی آن کار کرده اند.

هنوز مشخص نیست مودریچ با رئال مادرید تمدید می کند یا خیر اما علاقه شدید اینتر کاملا واضح است. لوکا مودریچ و نماینده هایش مشکلی با مذاکره ندارند و در واقع مدیر برنامه او برای این انتقال تلاشش را انجام می دهد. لوکا مودریچ رویایی است که اینتر بر روی آن کار می کند و این در حالی است که انتقال آرتورو ویدال خیلی آسان تر خواهد بود.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha