حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی وب سایت تسنیم در مورد اینکه ممکن است با شروع بازی‌های پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا زمان جدایی او از سرپرستی این باشگاه به خاطر بازنشستگی فرا برسد، اظهار داشت: فعلاً که این قانون به تصویب شورای نگهبان نرسیده است. تصویب این قانون اساساً زمان‌بر است. هر اتفاقی هم رخ دهد مطمئن باشید من خوشحال خواهم شد. چه بسا این اتفاق باعث خیر شود و شرایط به نفع پرسپولیس تغییر کند. فعلاً ما برنامه‌های خود را پیش می‌بریم و تا زمانی هم که هستیم شرایط به همین‌گونه خواهد بود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیسی‌ها مذاکراتی با محمدرضا نیوزی برای جانشینی علیرضا بیرانوند داشته‌اند، یادآور شد: این خبر کذب است، چون ما با هیچ دروازه‌بانی وارد مذاکره نشده‌ایم. ضمن اینکه علیرضا بیرانوند هم در پرسپولیس ماندنی است، مگر اینکه در نیم‌فصل یک پیشنهاد خیلی خوب داشته و رفتنش به سود خودش و افتخار پرسپولیس باشد. در آن صورت برای جانشینی بیرانوند اقدام خواهیم کرد. تا این لحظه هیچ اقدام و تصمیمی در این مورد صورت نگرفته و هر چه شنیده‌اید، دروغ است.

گرشاسبی در واکنش به این پرسش که آیا او بر خلاف برانکو موافق بازی کردن نفراتی چون سروش رفیعی، مهدی ترابی و مهدی شیری مقابل پرسپولیس نیست و این کار را غیراخلاقی می‌داند، عنوان کرد: نه برای ما هیچ فرقی ندارد که آنها مقابل پرسپولیس بازی کنند یا نه. مشکلی از این بابت وجود ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خاتمه راجع به اینکه بلیت‌فروشی دیدار‌های خانگی پرسپولیس به مانند فصل پیش برعهده این باشگاه خواهد بود یا نه، گفت: با تلاش‌ها و هماهنگی‌هایی که انجام دادیم موفق شدیم بلیت‌فروشی بازی‌های این فصل‌مان را هم برعهده بگیریم.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha