دو ماه قبل در کیو ام سی خواندیم که گلکسی اس 10 (Galaxy S10) با حسگر اثرانگشت یک پارچه با نمایشگر عرضه خواهد شد. همچنین در بیش از ۲ هفته پیش خواندیم که گلکسی اس 10 حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر دارد اما اپتیکال نیست. حالا اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر شده و در ادامه با هم پتنت حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر UltraSonic گلکسی اس 10 را می ببینیم، با کیو ام سی همراه باشید.

هر چند شاید از تصویر اصلی مطلب که بخشی از حق اختراع ثبت شده برای حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر گلکسی اس ۱۰ است، جزئیات زیادی را متوجه نشوید اما به صورت کلی می‌گوییم که این حق اختراع سامسونگ برای حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر UltraSonic (احتمالا در گلکسی اس 10) است. در این حق اختراع گفته می شود که چطور می توان از این حسگر در زیر نمایشگر بقل دستگاه یا پشت آن استفاده کرد.

پیش از این در کیو ام سی خوانده بودیم که دو مدل از خانواده دارای سه عضو گلکسی اس ۱۰، با حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر و یک مدل از آن که احتمالاً گلکسی اس ۱۰ لایت نامگذاری شود با حسگر اثر انگشت قرار گرفته در کناره دستگاه عرضه خواهد شد. این شایعه می توانم با شایعه قبلی کاملا همسو و همخوان باشد.

می‌دانیم که سالهاست سامسونگ تلاش دارد تا این راه حل را در پرچمدار های خود استفاده کنند. گلکسی اس ۸ اولین پرچمداری بود که باید با این فناوری ارائه میشد اما به علت سرعت پایین و عدم ارائه تجربه کاربری خوب چنین تصمیمی گرفته نشد. گلکسی اس ۱۰ احتمالا اولین پرچمدار تولید شده در مقیاس بسیار بزرگ خواهد بود که با فناوری حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر عرضه می شود.

نظر شما چیست؟ بالاخره سامسونگ این طلسم را می شکند؟ آن ها امیدوارند هر چند تبدیل به اولین برند استفاده کننده از فناوری حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر نشده اند، اما بهترین آن ها باشند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha