اسپورت سه: دنی کارواخال، مدافع ملی پوش رئال مادرید، معتقد است که خولن لوپتگی، سرمربی جدید رئال مادرید، می تواند بهترین گیم را از تیمش بگیرد.

 زین الدین زیدان بعد از سه قهرمانی پیاپی در چمپیونزلیگ، در پایان فصل گذشته ازرئال مادرید جدا شد و پس از آن، رئالی ها خولن لوپتگی را به عنوان سرمربی جدید معرفی کردند؛ اتفاقی که باعث اخراج این مربی از تیم ملی اسپانیا در فاصله دو روز تا آغاز جام جهانی شد.

کارواخال که پیش از این در تیم های زیر 19 و زیر 21 سال اسپانیا هم زیر نظر لوپتگی کار کرده بود، مطمئن است که این مربی می تواند جانشین خوبی برای زیدان باشد.

او به ال گرافیکو گفت:” من همیشه از کار با لوپتگی لذت برده ام. من ایده های فوتبالی او را قبول دارم. او مربی ای است که همیشه بهترین گیم ها را از هر گیمکن می گیرد. او به خوبی با ما کار می کند و من برای کار زیر نظر او هیجان زده هستم. اهداف ما خیلی بالاست اما ما باید صبور باشیم.”

کارواخال: لوپتگی بهترین گیم را از هر گیمکن می‌گیرد

رئالی ها در این تابستان علاوه بر زیدان، کریس رونالدو را هم از دست دادند اما کارواخال معتقد است که با توجه به روحیه تیمی، می توانند به موفقیت برسند.

” ما به خوبی با این شرایط تطبیق پیدا می کنیم. فکر می کنم این برای موفقیت کلیدی است. ما یک خانواده هستیم و این در زمین همه چیز را آسان تر می کند.

فشار روی رئال همیشه وجود دارد و شما یاد می گیرید که با آن زندگی کنید. ما هر روز در تمرینات در کنار بهترین های دنیا گیم می کنیم. این فوق العاده است. فکر می کنم جو فوق العاده در تیم برای اینکه همه چیز خوب پیش برود، بسیار موثر بوده است.”

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha