انتظار داریم که پیکسل های جدید گوگل پاییز امسال معرفی شوند و این در حالی است که چندین شایعه درباره آن شنیده ایم. این شایعات از جمله طراحی شبیه نسل قبلی یعنی پیکسل ۲ و دوربین تکی به همراه نمایشگر دارای بریدگی است که حالا در یک شایعه جدید همه تایید می شوند. تصاویر جدید گوگل پیکسل ۳ ایکس ال سفید لو رفته و در ادامه با هم آن را بررسی می کنیم، با کیو ام سی همراه باشید.

پیکسل ۳ ایکس ال

پیکسل ۳ ایکس ال

این همان بریدگی نمایشگر نچسب پیکسل ۳ ایکس ال است که قبلا هم دیده بودیم، یک بریدگی نمایشگر عمیق که عمق آن با حاشیه لبه پایین هم متناظر نیست، در حقیقت با هیچ چیز متناظر نیست. این بریدگی هنگامی که نمایشگر خاموش باشد تقریبا یکپارچه با کل سطح نمایشگر است.

پیکسل ۳ ایکس ال

پیکسل ۳ ایکس ال

گوگل با پیکسل ۲ رنگ سفید پاندا را معرفی کرد، رنگی که بخشی از آن در قسمت بالایی قاب پشتی به رنگ مشکی است. برای طراحی قاب پشتی پیکسل ۳ اما این رنگ کاملا سفید به نظر می رسد.

پیکسل ۳ ایکس ال

پیکسل ۳ ایکس ال

دوربین اصلی پیکسل ۳ ایکس ال اما همچنان تکی است که در دوره موبایل های ۳ دوربینه و دستگاه هایی که با این ویژگی شایعه شده اند کمی عجیب به نظر می رسد. هر چند گوگل نشان داده با دوربین تکی می تواند از دوربین های دوگانه بهتر باشد اما به هر حال اپتیک متغیر می تواند مهم و کارا باشد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید پیکسل ۳ دستگاه خوبی خواهد بود؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha