می دانیم که سامسونگ می خواهد یک رایانه مالشی پرچمدار برای سال ۲۰۱۸ معرفی کند. این رایانه مالشی گلکسی تب اس ۴ نام دارد و در شایعات خواندیم که قرار است همراه با گلکسی نوت ۹ معرفی شود. تاریخ معرفی رسمی گلکسی نوت ۹ رسما ۱۸ مرداد ماه است اما امروز در شایعه می‌شنویم که گلکسی تب اس ۴ در تاریخ ۱۰ مردادماه یعنی ۳ روز دیگر رسما معرفی خواهد شد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

طبق گزارش AndroidHeadlines انتظار می رود سامسونگ رایانه مالشی گلکسی تب اس ۴ را نه همزمان با مراسم UNPACKED گلکسی نوت ۹ و نه نمایشگاه IFA 2018، بلکه تاریخ ۱ آگوست یعنی برابر با ۱۰ مرداد ماه معرفی می شود. هرچند ما شایعاتی درباره مجموعا ۴ رایانه مالشی جدید از سامسونگ برای سال ۲۰۱۸ می شنویم اما به نظر می رسد تاریخ ۱۰ مرداد فقط برای رایانه مالشی پرچمدار این شرکت یعنی گلکسی تب اس ۴ است.

تا کنون می دانیم گلکسی تب اس 4 با سیستم Intelligent Scan عرضه خواهد شد و مشخصات گلکسی تب اس 4 با شایعه چهار ماه پیش آن هیچ تفاوتی ندارد. در حقیقت همه شایعات آدرس یک دستگاه را به ما می دهند. گلکسی تب اس 4 رایانه مالشیی که حسگر انگشت ندارد و همانطور که گفتیم، تنها به اسکنر عنبیه چشم متکی است. مشخصات سخت افزاری آن از جمله چیپست اصلی مربوط به پرچمدارهای سال 2017 است و به صورت کلی یک رایانه مالشی خیلی قابل پیش بینی خواهد بود.

چیپست اسنپدراگون 835 با 4 گیگابایت حافظه رم و حافظه داخلی 64 گیگابایتی از جمله مشخصاتی است که در لیست مشخصات آن می درخشد. نمایشگر 10.5 اینچی QHD سوپر امولد از آن بخش هایی است که شخصا دوستش دارم و دوربین های قابل پیش بینی تر 13 و 8 مگاپیکسلی برای دوربین اصلی و دوربین سلفی برای ثبت خاطرات شما مانند هر رایانه مالشی دیگری، تمرکزی بر عکاسی و فیلم برداری با کیفیت ندارند.

شما فکر می کنید گلکسی تب اس ۴ سه روز دیگر رسما معرفی شود؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha