تسنیم: محمد ناصری، دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده خراسان بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس، گفت: نمی‌خواهم درباره مسائل فنی حرف بزنم. بچه‌ها زحمت کشیدند و تلاش‌شان را کردند، اما این گیم جنگ نابرابر بود. مسئولان شهر مشهد به خودشان بیایند. گیم ما با تیم‌های دیگر یک جنگ نابرابر است. به‌هرحال پدیده یک تیم خصوصی است و باید حمایت شود.

باید تبریک بگویم به مردمی که امروز آمدند به اسپورتگاه، تیم‌شان را تشویق کردند و خوشحال به خانه‌های‌شان رفتند. اگر استقلال و پرسپولیس گیم‌های‌شان را در مشهد برگزار کنند، قطعاً قهرمان می‌شوند. تماشاگران ۹۰ دقیقه آمدند و تیم مشهد را کوبیدند، آن‌هم در حالی که خیلی از آنها از خود ما بلیت گرفته بودند! اما باز هم دست آن تعدادی که شاید ۱۰۰ نفر بودند و ما را تشویق می‌کردند، درد نکند.

وی با اشاره به عملکرد داور در این مسابقه گفت: تعجب می‌کنم از داور که باید پرسپولیس از دقیقه ششم ۱۰ نفره می‌کرد. اخراج، اخراج است و فرقی نمی‌کند که در دقیقه شش باشد یا در دقیقه ۹۶ و باید پرسپولیس ۱۰ نفره می‌شد. پرسپولیس فقط یک توپ در چارچوب زد که آن هم پنالتی بود. ما فقط ۱۰ دقیقه در گیم تمرکز نداشتیم، اما ۸۰ دقیقه تلاش کردیم که آن ۱۰ دقیقه را جبران کنیم، اما نشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha