نمی دانم Alto را گیم کرده اید یا خیر. نسخه اول آن Alto’s Adventure بود و طرفداران ویژه ای را به خود جلب کرد. از صدای فوق العاده تا طراحی ویژه گیم آن را اعتیادآور کرده بود. این گیم که در نسخه اول خود برای iOS قیمت 5 دلاری داشت برای اندروید به رایگان اما با تبلیغات و پرداخت درون برنامه ای عرضه شد. آن ها خوب می دانند اگر گیم را برای اندروید پولی در نظر بگیرند، خیلی ها آن را کرک شده نصب می کنند، پس سعی می کنند حداقل از تبلیغات درآمد داشته باشند. حالا نسخه بعدی Alto’s Adventure گیم Alto’s Odyssey برای اندروید به رایگان روی گوگل پلی قرار گرفته است که در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم.

نسخه دوم گیم آلتو نیز همان راهبرد را برای قیمت دارد، روی اندروید رایگان اما روی iOS به قیمت 5 دلار (دقیقا 4.99 دلار) به فروش می رسد. به هر حال این راهبردی است که آن ها در نظر گرفته اند و اگر اندروید دارید، خوش به حال شما! شما می توانید گیم Alto’s Odyssey را که امروز عرضه شده است از گوگل پلی برای اندروید و اپ استور برای iOS از لینک های زیر دانلود کنید:

دانلود رایگان Alto’s Odyssey اندروید از گوگل پلی

دانلود Alto’s Odyssey برای iOS از اپ استور

گیم Alto’s Odyssey نسبت نسل اول خود یعنی Alto’s Adventure تفاوت زیادی ندارد یا حداقل من در نگاه اول متوجه مورد متفاوتی در گرافیک نشدم اما مهم ترین چیزی که وجود دارد حالت بی پایان آن است. البته اینجا روی شن اسکی می کنید نه روی برف! نظر شما چیست؟ این گیم را دوست دارید؟ حتما با هندزفری گیم کنید!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha