گلکسی واچ (Galaxy Watch) حاصل بازنگری سامسونگ در راهبرد ساعت های هوشمند این شرکت است. می دانیم که سامسونگ سهم بزرگی از بازار ساعت های هوشمند ندارد اما قطعا دوست دارد که داشته باشد! در نتیجه شاید بخواهد راهبردهای موفق تر را بررسی کند! در شایعاتی که امروز به گوش می رسد می شنویم گلکسی واچ در 2 اندازه عرضه خواهد شد و این مشخصا تاثیرات راهبرد اپل واچ است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دیروز بود که گلکسی واچ LTE با مدل SM-R815 تاییدیه FCC گرفت. این ساعت با اندازه نمایشگر 1.2 اینچ (دقیقا 1.19 اینچ) دیده شده بود. امروز اما نسخه دیگری از گلکسی واچ با نمایشگر بزرگ تر 1.3 اینچی در FCC دیده شده است. این ساعت که شاسی 48 میلی متری دارد به صورت مشخص رو به روی اپل واچ 42 میلی متری قرار می گیرد. مدل کوچکتر گلکسی واچ که دیروز دیدیم 43 میلی متری است که مقابل اپل واچ 38 میلی قرار خواهد گرفت.

تا پیش از این سامسونگ هم عادت داشت در هر عرضه ساعت هوشمند خود، دو مدل معرفی کند اما آن ها از نظر اندازه نمایشگر کاملا یکسان بودند و در ظاهر کمی متفاوت بودند. در حقیقت سامسونگ به دنبال ارضا سلایق جوان ورزشی و سلایق کلاسیک بود اما به نظر می رسد که بهتر است کره ای ها هم همانند کورپتینویی ها به فکر پوشش سلایق خانم ها و آقایان با ارایه دو مدل گلکسی واچ در دو اندازه باشند! به نوعی گلکسی واچ زنانه و گلکسی واچ مردانه!

دو مدل گلکسی واچ در دو اندازه

مدل بزرگتر گلکسی واچ با مدل SM-R805 و مدل کوچکتر با مدل SM-R815 تاییدیه FCC گرفته اند و انتظار می رود که هر دو از نظر ارتباطی مشابه هم باشند. این یعنی هر دو در نسخه ویژه ای ارتباط مخابراتی LTE را دارند.

انتظار می رود گلکسی واچ های سامسونگ که با سیستم عامل تایزن 4.0 عرضه خواهند شد، همزمان با گلکسی نوت 9 در تاریخ 18 مرداد رونمایی شود. نظر شما چیست؟ به نظر می رسد گلکسی واچ های سامسونگ به سمت اپل واچی شدن پیش می روند!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha