حتما تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده که بین خانواده گلکسی نوت و گلکسی اس پلاس مردد باشید. دلیل این تردید مستقیماً به همپوشانی زیاد این مدل‌ها برمی‌گردد. برای مثال از نظر اندازه نمایشگر دوربین باتری و پردازنده تفاوت بزرگی بین این دو خانواده وجود ندارد. در حقیقت اصلی ترین تفاوت را میتوان در وجود قلم خانواده گلکسی نوت دانست که به راحتی می تواند به گلکسی اس پلاس اضافه شود. حال به نظر می رسد که مدیرعامل دربند سامسونگ می‌خواهد برای بخش موبایل یک راهبرد بهتر در نظر بگیرد تا این شرکت را از شرایط فعلی که برندهای ارزان چینی سهم آنها را از بازار در حال توسعه می برند و در بازار بالاتر نیز شاهد رقابت تنگاتنگی هستند نجات دهد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

این موضوع فقط تولید گلکسی ایکس منعطف نیست. او به این فکر می‌کند که با ادغام خانواده گلکسی اس و گلکسی نوت این همپوشانی از بین می‌رود، حاشیه سود آنها می تواند بهتر شود و همچنین تعداد فروش آنها نیز رکورد بزرگتری خواهد شد.

اگر این شایعه درست باشد گلکسی اس ۱۰ پلاس جایگزین گلکسی نوت ۱۰ خواهد شد. دستگاهی که درباره آن شایعات زیادی شنیده ایم اما حضور قلم در هیچ کدام از آن ها نبوده است. به گزارش نشریه کره ای Bell آقای Lee تلاش دارد تا سامسونگ موبایل را با راهبردی صحیح از مصیبتی که صدای تبل آن به گوش می رسد، برهاند.

در این بین به نظر می رسد که موبایل منعطف گلکسی ایکس می تواند پرچمدار خاص سامسونگ برای نیمه دوم سال هم باشد، هر چند نسل اول آن به نظر می‌رسد که در لاس وگاس و نمایشگاه CES ۲۰۱۹ رونمایی می‌شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این راهبرد صحیح است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha