این جز معدود اطلاعات رسمی منتشر شده برای شیائومی می مکس 3 است. پس از مشخص شدن تاریخ معرفی شیائومی می مکس 3 که 28 تیرماه بود، حالا نوبت به تیزر رسمی دیگری است که نمای جلوی شیائومی می مکس 3 را به ما نشان دهد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

شیائومی می مکس 3

شیائومی می مکس 3

این تیزر رسمی شیائومی برای می مکس 3 است که علاوه بر مشخص کردن دوباره تاریخ معرفی، نگاهی رسمی به نمای جلوی این فبلت خوش قیمت شیائومی به ما می دهد. همانطور که شاهد هستید، نمایشگر شیائومی می مکس 3 بدون بریدگی نمایشگر در نظر گرفته شده و حاشیه آن بسیار کم است. به این ترتیب نمایشگر 6.9 اینچی در قاب تقریبی همان شیائومی می مکس 2 می تواند جای بگیرد.

اگر به یاد داشته باشید، یک داده رسمی دیگر درباره شیائومی می مکس 3 نیز وجود داشت. و آن تصویری بود که از جعبه شیائومی می مکس ۳ به صورت رسما منتشر شد. علاوه بر این تیزر رسمی حالا امروز تصویری از جلو و پشت جعبه شیائومی می مکس 3 منتشر شده که بخشی از مشخصات سخت افزاری آن را می توان روی آن دید:

شیائومی می مکس

شیائومی می مکس

نمایشگر 6.9 اینچی شیائومی می مکس 3 با نسبت تصویر 18:9 ارایه خواهد شد و احتمالا رزلوشن آن FHD خواهد بود که خب در این تصویر به آن اشاره نشده است. دوربین دوگانه 12+5 مگاپیکسلی است که اندازه پیکسل های بزرگ 1.4 میکرونی را دارد. باتری 5500 میلی آمپری نیز می تواند نقطه قوت ویژه ای برای خریداران باشد.

به هر حال فاصله زیادی تا معرفی رسمی شیائومی می مکس 3 نداریم! نظر شما نسبت به این فبلت احتمالا ارزان شیائومی چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha