وبسایت نود: اعضای تیم استقلال این روزها در اردوی ترکیه حضور دارند و در حالی که سازمان لیگ تاکید کرده گیم سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس روز بیست و نهم برگزار می شود اما شاگردان شفر برای گیم با کارلسروهه آلمان برنامه ریزی کرده و تصمیم دارند روز ۳۱ تیر به تهران برگردند!

پندار توفیقی معاون جیم استقلال هم روز گذشته روی این موضوع تاکید کرد و گفت:استقلال و پرسپولیس نمایندگان ایران در آسیا هستند و بهتر است دربی در زمان دیگری برگزار شود تا مردم از آن لذت ببرند.

با این شرایط طی روزهای گذشته شفر رسما با برگزاری این گیم مخالفت کرده و حتی مسئولان جیم استقلال در این چند روز که بابت برگزاری این گیم تحت فشار هستند مدعی شدند ممکن است با تیم امیدشان به مصاف پرسپولیس بروند اما جالب اینجا است که استقلال با تیم امیدش هم نمی تواند در سوپرجام گیم کند!

طبق برنامه اعلام شده، تیم امید استقلال در مسابقات لیگ امید، در روز ۲۶ تیرماه باید در هفته سوم این گیم ها به مصاف اروندچرخ برود و در روز ۳۱ تیرماه در هفته چهارم لیگ امیدها (یعنی ۲ روز بعد از تاریخ سوپرجام) باید در دربی حساس امیدها میهمان پرسپولیس در اسپورتگاه شهید اسماعیلی باشد. با این شرایط اگر تیم امید استقلال هم بخواهد در روز ۲۹ تیر با تیم بزرگسالان پرسپولیس در سوپرجام گیم کند در آن صورت هرگز نمی تواند دو روز بعد یک گیم سنگین در لیگ امیدها با تیم امید پرسپولیس داشته باشد! به این ترتیب شفر و شاگردانش باید در این شرایط یا در تهران حضور داشته و تیمی را برای گیم سوپرجام آماده کنند زیرا حتی تیم امید استقلال هم شرایط آماده سازی برای این دیدار را ندارد.

به نظر می رسد برگزاری سوپر جام فوتبال ایران در این روزها تبدیل به یک مشکل بزرگ برای جیم استقلال و سازمان لیگ شده زیرا سازمان لیگ معتقد است بدون توجه به نامهای تیم ها این برنامه ریزی از فصل گذشته صورت گرفته و اگر استقلالی ها نمی توانند در این گیم شرکت کنند باید امروز(شنبه) درخواست کتبی و رسمی خود را به سازمان لیگ اائه کنند که البته این موضوع شامل جریمه سنگین خواهد بود.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha