خبرگزاری تسنیم: فلورنتینو پرس امروز (سه‌شنبه) نشستی را با اعضای هیئت مدیره جیم رئال مادرید برگزار می‌کند و طبق ادعای رسانه‌های اسپانیایی قرار است در این نشست در خصوص وضعیت کریستیانو رونالدو بحث و گفت‌وگو صورت بگیرد. انتظار می‌رود جیم پس از این جلسه موافقت یا مخالفت خود را با جدایی فوق‌ستاره پرتغالی‌اش اعلام کند. جیم یوونتوس پیشنهادی 100 میلیون یورویی برای جذب رونالدو ارائه کرده است.

شبکه تلویزیونی «ال‌چیرینگوئیتو» اسپانیا با انتشار گزارشی مدعی شد که ژرژ مندس، پیشنهاد دریافتی از سوی جیم رئال مادرید بابت جذب کریستیانو رونالدو را تحویل فلورنتینو پرس، رئیس جیم رئال مادرید داده است و اکنون او باید موافقت یا مخالفت خود با این پیشنهاد یوونتوس اعلام کند. در سوی دیگر گفته می‌شود رونالدو حتی تلفنی با ماسیمیلیانو آلگری در خصوص این انتقال صحبت کرده است.

طبق گزارش‌های منتشرشده جیم رئال مادرید تنها در صورتی حاضر به نادیده گرفتن رقم فسخ یک میلیارد یورویی قرارداد رونالدوی 33 ساله است که او با حضور در یک کنفرانس خبری اعلام کند که به خواسته خودش قصد جدایی از کهکشانی‌ها را دارد و جیم او را مجبور به این کار نکرده است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha