بیش از ۲ ماه پیش بود که در کیو ام سی دیدیم اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم (Xperia XZ2 Premium) رسما با دوربین دوگانه با ISO 51200 و نمایشگر 4K HDR معرفی شد. هر چند زمان عرضه بازار آن خیلی دیر است و قیمت هزار دلاری آن بیش از حد انتظار ظاهر شده اما بالاخره تقریبا ۳ هفته دیگر شاهد عرضه بازار امریکا خواهیم بود. جالب است که از همین حالا رسانه های آمریکایی نظر مساعد خود را اعلام می کنند و برای شروع با این تیتر به پیش می روند: اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم سنگین وزن ترین پرچمدار سال های اخیر! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم

اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم

اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم هر چند دستگاه زیباییست که پس از مدت ها طراحی یکنواخت موبایل های سونی را به روز کرده است (در حقیقت این امر با اکسپریا ایکس زد ۲ آغاز و با مدل پریمیوم ادامه دارد) اما باید چند پرسش اساسی از طراحان سونی داشت.

ابتدا وزن! وزن ۲۳۶ گرمی برای اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم ۵.۸ اینچی که باتری آن ۳۵۴۰ میلی آمپر است، اصلا عقلانی نیست. دستگاهی که هیچ موضوع اضافه ای به جز سیستم DVS که برای لرزش همگام با صدا است، ندارد. همچنین ضخامت ۱۱.۹ میلی متری اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم نیز موضوع دیگری است که باید به آن توجه داشت. هر چند این حداکثر ضخامت دستگاه است و سونی طراحی لبه ها را باریک در نظر گرفته اما دستگاه های زیاد دیگری هم با طراحی مشابه وجود دارند که وزن و ضخامت کمتری دارند!

به هر صورت اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم عوامل خرید خود از جمله نمایشگر 4K HDR، فیلم برداری 4K HDR و دوربین دوگانه سونی را دارد اما وقتی بحث مقایسه با دیگر رقبا به میان می باید، تردید بر کاربر حکمفرما می شود. نظر شما چیست؟ با این وزن و ضخامت موبایلی می خرید؟ نقاط مثبت و منفی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم از نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha