مدتی است که کاربران امریکایی عنوان کرده اند نرم افزار پیام سامسونگ عکس های گالری آن ها را برای دیگران ارسال می کند! این باگ نرم افزار SMS سامسونگ حاشیه ساز شده و حالا سامسونگ ایران در پاسخ یکی از کاربران کیو ام سی که آن ها پرسیده بود آیا این باگ برای کاربران ایرانی هم وجود دارد یا خیر، پاسخ رسمی داده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

پرسشی که کاربر کیو ام سی با نام کاربری Amin از سامسونگ داشته را در تصویر اصلی مطلب می بینید. سامسونگ ایران اما پاسخ زیر را به ایشان داده است:

پاسخ سامسونگ ایران به باگ نرم افزار پیام پیشفرض این شرکت

پاسخ سامسونگ ایران به باگ نرم افزار پیام پیشفرض این شرکت

به صورت کلی به نظر می رسد این یک پاسخ آماده باشد چون بر خلاف ادعای سامسونگ، گزارش کاربران برای مشکل ارسال عکس از گالری توسط نرم افزار پیش فرض پیام رسان سامسونگ به دیگر افراد آنقدر بوده است که مشکل رسانه ای شده و جلب توجه کرده است. همچنین در پاسخ آمده که “مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری” مرتبط با این موضوع وجود ندارد! خب مسلما مشکل سخت افزاری وجود ندارد و به همین دلیل به نظر می رسد که این بیشتر یک پاسخ آماده باشد.

به هر صورت با وجود گزارش های مکرر از سوی کاربران و نیوز زیاد، هنوز پاسخ رسمی قانع کننده از ساسمونگ منتشر نشده است. شما موبایل سامسونگ دارید؟ مخاطبین شما متوجه چنین مشکلی شده اند؟ البته به نظر می رسد به دلیل عدم فعال بودن و استفاده از سرویس MMS در ایران که برای ارسال تصویر یا محتوای چندسانه ای توسط نرم افزار پیام رسان پیش فرض سامسونگ لازم است، احتمالا در ایران گزارشی مشابه آن وجود نداشته باشد.

شما درباره این مشکل چطور فکر می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha