درباره ساعت هوشمند بعدی سامسونگ که گیر اس 4 یا گلکسی واچ نام خواهد داشت، شایعات متعددی شنیده ایم. همین نام دستگاه خود چندین شایعه داشت که برخی می گفتند با تغییر سیستم عامل از تایزن به Wear OS گوگل همراه خواهد بود و برخی می گفتند، به سادگی این فقط یک یکپارچه سازی در نامگذاری محصولات سامسونگ است. حالا شایعه جدید علاوه بر اشاره به نام و سیستم عامل، می گوید که سیستم تشخیص فشار خون از گلکسی اس 9 به جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ اضافه خواهد شد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا شایعه ای که می گوید گلکسی واچ با سیستم تشخیص فشار خون و سیستم عامل Wear OS ارایه می شود، را بررسی کنیم.

قبلا در کیو ام سی خوانده ایم که ساعت هوشمند گیر اس ۴ یا شاید گلکسی واچ با تایزن ارایه می شود و اینکه گیر اس 4 (Gear S4) با باتری بزرگ تر و رنگ جدید همزمان با گلکسی نوت 9 معرفی خواهد شد. حالا در توییتی که در تصویر زیر خواهید دید، می بینیم که درباره سیستم عامل قطعیت بالایی وجود دارد اما نام مورد تردید است و البته قابلیتی جدید هم مورد اشاره است:

گلکسی واچ

گلکسی واچ

همانطور که می بینید،‌ شایعات قبلی از جمله باتری ۴۷۰ میلی آمپری و PLP پکیج که قبلا برای گیر اس ۴ عنوان شده بود، اینجا دوباره تکرار شده است. برای اینکه اگر پرسیدید PLP پکیج چیست باید بگوییم با این فناوری می توانید برد را باریک تر و سبک طراحی کنند که برای طراحی دستگاهی به این کوچکی که فضای خالی داخل آن اهمیت ویژه ای دارد، خیلی مفید است.

سیستم عامل Wear OS گوگل عنوان می شود و در نهایت گفته می شود که تجربه کاربری جدیدی را ارایه خواهد داشت. شما چطور فکر می کنید؟ سامسونگ از تایزن دست خواهد شست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha