یک ماه پیش بود برای شما نوشتیم گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9+ دو موبایل پرفروش ماه آوریل در بازار جهانی شناخته شده است. دو ماه پیش اما می دانستیم آیفون X با وجود فروش کمتر از انتظار اما پرفروش ترین موبایل هوشمند، البته در غیاب گلکسی اس 9 است. حالا به نظر می رسد که برای ماه ژوئن اپل صدرنشینی یک ماهه پرفروش ترین موبایل جهان را از سامسونگ پس گرفته است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

پرفروش ترین موبایل ماه ژوئن دستگاهی نیست جز آیفون 8 اپل!

برزیل هم که باشید بلژیک می تواند نیمه اول شما را 2-0 به رختکن بفرستد پس اینطور نیست که فکر کنید عنواین پرفروش ترین، بهترین، اولین و کلا “ترین” ها همیشگی هستند، خیر! آغاز خوب پرچمدارهای 2018 سامسونگ با استقامت ارزان ترین آیفون 2018 شرمنده شده و پرفروش ترین موبایل ماه ژوئن دستگاهی نیست جز آیفون 8 اپل! به جدول زیر نگاه کنید تا شگفتی های بیشتری ببینیم:

پرفروش ترین موبایل ماه ژوئن

پرفروش ترین موبایل ماه ژوئن

هر چند که درصد سهم بازار آیفون 8 و گلکسی اس 9 پلاس برابر 2.4٪ است اما در جزئیات آیفون 8 پیش تر است. رتبه سوم تنها با 0.1٪ متعلق به آیفونی است که به می گوییم “آیفونِ نفروش” (!) پس ببینید که اپل حتی می تواند با آیفون 1000 دلاری خود هم جایگاه سومین موبایل پرفروش دنیا را حتی چندماه پیش از عرضه جانشین آن ها داشته باشد! رتیه چهارم با 2.2٪ متعلق به پایین رده اقتصادی شیائومی یعنی Redmi 5A است. آیفون 8 پلاس جایگاه پنجم را می گیرد تا با 2.1٪ دوباره یک نماینده از سامسونگ و اپل دوشادوش هم اما نماینده اپل کمی بالاتر قرار بگیرد. گلکسی اس 9 توانسته 2.1٪ از بازار را داشته باشد.

به این ترتیب مجموع سهم آیفون های 2017 برابر 6.8٪ است در حالی که دو پرچمدار سامسونگ تنها 4.5٪ از بازار را در اختیار دارند. هوآوی پی 20 لایت تنها نماینده این شرکت است و نام های ویوو و اوپو به همراه یک تکرار دیگر برای شیائومی به چشم می خورد. به این صورت به وضوح خطرناک بودن شرکت هایی چینی با کسب 5 رتبه از 10 رتبه پرفروش ترین موبایل های ماه ژوئن کاملا حس می شود و در این گیر و دار، هر چند اپل و سامسونگ موبایل هایی بسیار گرانتر را در این مقیاس فروخته اند اما صدای پای دستگاه های گران قیمت وسوسه برانگیز مثل اوپو فایند ایکس نیز به گوش می رسد که شاید رد پای آن ها را در آمار سال آینده بهتر ببینید.

نظر شما درباره این لیست پرفروش ترین موبایل های ماه ژوئن چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha