خبرآنلاین: سعید عزت‌اللهی یک فصل دیگر با روستوف قرارداد دارد.

سعید عزت‌اللهی هافبک دفاعی جوان تیم‌ملی مثل دیگر ستاره‌های گیمکنان ایران وضعیت نامعلومی دارد. بعد از جام‌جهانی خیلی‌ها توقع دارند او هم به لیگ بهتری منتقل شود و بتواند در جیم بهتری گیم کند. عزت اللهی سال گذشته در حالی که می‌توانست به لیگ بهتری برود، در روسیه و جیم روستوف ماند. او اشتباه استراتژیکی کرد.

عزت اللهی تلاش کرد تا از کانال مدیر برنامه های مختلف با جیمهای مختلف مذاکره کند ولی در نهایت جیبش کاملا خالی ماند و مجبور بود قراردادش را با روستوف امضا کند. حالا او در حالی جام جهانی را به پایان رسانده که یک فصل دیگر با جیم روستوف قرارداد دارد و عملا نمی‌تواند به راحتی به تیم دیگری برود. روس‌ها نشان داده‌اند در این مواقع به سادگی با جدایی گیمکنان موافقت نمی‌کنند و برای آنها مشکل درست می‌کنند.

عزت‌اللهی هم قطعا از این مسئله مستثنی نیست. جیم روستوف از همین حالا سنگ بزرگی جلوی پای او قرار داده است. این جیم به سعید اعلام کرده تنها در صورتی با جدایی او موافقت می‌کند که جیم جدیدش 7 میلیون دلار برای رضایتنامه اش پرداخت کند! عزت اللهی آنقدرها گیمکن مطرحی در سطح اروپا نیست که یک جیم حاضر باشد چنین پولی برای او بپردازد. به همین خاطر از همین حالا یکجورهایی باید قید جدایی او از لیگ روسیه را زد.

سعید قصد دارد هر طور شده در فوتبال اروپا بماند چراکه همین حالا یک جیم قطری خواهان جذب او شده و حاضر است پول خوبی هم بپردازد ولی عزت اللهی تاکید کرده قصدش ماندن در اروپاست.

اگر او بخواهد راهی قطر شود آنها حاضر هستند پول رضایتنامه اش را بدهند ولی در اروپا جیمی نیست که چنین پولی بابت سعید پرداخت کند. بدین ترتیب عزت اللهی به خاطر تصمیم اشتباهی که سال گذشته گرفت حالا مجبور است در روستوف بماند و یک سال دیگر کنار روس ها باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha