آیفون‌های ۲۰۱۷ با بدنه شیشه‌ای ارائه شده اند. یکی از مزایای اندک (!) بدنه شیشه ای این است که دست تولیدکننده در ارائه رنگهای مختلف و متنوع باز است. با تمامی این متأسفانه آیفون X تنها دو رنگ و آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس تنها در سه رنگ و بعدها رنگ قرمز به آنها اضافه شد. حالا به نظر می رسد که آیفون های ۲۰۱۸ از این نظر غنی تر خواهند بود و در تعداد بیشتری رنگ ارائه می شوند. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره رنگ های آیفون ۲۰۱۸ بیشتر صحبت کنیم.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید تعداد رنگ های آیفون های ۲۰۱۸ بیش از آیفون های ۲۰۱۷ است. در حقیقت انتظار می‌رود آیفون های ۲۰۱۸ در ۶ رنگ ارائه شود. رنگ های آیفون ۲۰۱۸ عبارت است از آبی، قرمز، طلایی، نارنجی، سفید و خاکستری. این موضوع قطعا به کاربران انتخاب بیشتری می دهد و با آن می توان مخاطب بیشتری را جذب کرد، مخاطبینی که انتخاب خود را بین دو رنگ سیاه و سفید نمی بینند.

البته پس از این شایعه که توسط فرد مورد اعتمادی در پیش بینی حرکت های اپل منتشر شده است، شخص دیگری عنوان می‌کند که این شش رنگ تنها برای آیفون ۹ که همان آیفون ۶.۱ اینچی ال سی دی خواهد بود، ارائه می شود. شایعات به ما می‌گویند که دو آیفون دیگر که با نمایشگر OLED ارائه می شوند و در خانواده آیفون X خواهند بود تنها در ۳ رنگ خاکستری سفید و طلایی عرضه می شوند.

هر چند اینکه آیفون های گران تر OLED تنها در ۳ رنگ ارایه می شوند قطعا خبر خوبی نیست اما به نظر می رسد اپل همانند آیفون ۵ سی (iPhone 5c) می خواهد آیفون ۹ ارزان خود را هم در رنگ بندی متفاوت و گستره ارایه کند، هر چند آیفون ۹ شیشه ای بوده و آیفون ۵ سی شکست خورده، پلاستیکی بود!

نظر شما چیست؟ اهل رنگ خاص هستید یا فقط رنگ مشکی و سفید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha