ما دو روز پیش در کیو ام سی با هم خواندیم که شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) با دوربین سلفی پاپ آپ طور لو رفت. همچنین دو روز پیش از آن نیز شیائومی می میکس 3 (Xiaomi Mi Mix 3) لو رفت که در آن دوربین سلفی روی لبه بالا دیده نمی شد و حدس می زدیم همچنان عادت شیائومی، روی لبه پایین قرار بگیرد اما با انتشار شایعه بعدی، دیدیم که شیائومی هم به ویوو پیوسته است. حالا در یک تصویر غیر رسمی ضمن تایید دوربین سلفی پاپ آپ طور شیائومی می میکس ۳ تاریخ عرضه رسمی‌ آن نیز مشخص می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، یک موبایل با بخشی بیرون زده دیده می شود و طبق حافظه بصری ما این می تواند دوربین سلفی پاپ آپ طوری همچنان ویوو نکس باشد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید شیائومی سال ۲۰۱۵ پتنتی برای دوربین سلفی پاپ آپ طور ثبت کرده بود که حتی فلاش هم داشت! بله، اگر تصویر شایعه قبلی را به یاد بیاورید، فلاش LED خطی بالای دوربین سلفی پاپ آپ طور شیائومی می میکس ۳ دیده می شود:

شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) با دوربین سلفی پاپ آپ طور لو رفت

برج ۹ میلادی (برج جاری برج ۷ است) می شود ۲ ماه دیگر که در پایین پوستر برای عرضه آن مشخص شده است. بالای تاریخ عبارت “Light Of Mi” را نیز می بینیم که می تواند سر نخی به ویژگی خاصی باشد یا به سادگی یک توصیف افسانه ای برای شیائومی می میکس ۳ باشد!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید شیائومی می میکس ۳ و اکثر موبایل های دیگر که می خواهند کم حاشیه ترین باشند، مکانیسم دوربین سلفی مکانیکی را در پیش می گیرند؟ بد نیست یادآوری کنیم در هنگام انفجار گلکسی نوت ۷ یعنی تابستان دو سال پیش، شیائومی با می میکس (Mi MIx) خود بازار را منفجر کرد!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha