ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) پرچمدار پرخبر و پر حاشیه که دیرهنگام معرفی و دیرهنگام به بازار معرفی شد، بالاخره به دست منتقدین رسیده تا آن را بررسی کنند و اولین موضوعی که دوست داریم در آن بررسی کنیم، عمر باتری دستگاه است. عمر باتری ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) مشخص شد و باید آن را حتی ضعیف توصیف کرد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

عمر باتری ال جی جی 7 تینکیو

عمر باتری ال جی جی 7 تینکیو

کمتر از 10 ساعت پخش ویدیو و کمی بیش از 10.5 ساعت وبگردی در کنار امتیاز کلی 77 ساعت در صورت خاموش بودن AOD‌ (نمایشگر همیشه روشن) و 52 ساعت در صورت روشن بودن این قابلیت مفید، امیتازی نیست که برای یک پرچمدار بخواهیم انتظار داشته باشیم.

پیش از این نیز بررسی عمر باتری ال جی جی 7 تینکیو را از یک مرجع دیگر خوانده بودیم و آن جا هم عملکرد خوبی ارایه نشده بود. جالب اینکه نتیجه بررسی Phonearena حالا با نتیجه بررسی اولیه آن ها متفاوت است و از 7 ساعت به 6 ساعت کاهش پیدا کرده و این خود عجیب است!

ال جی با شارژر 9 ولت 1.67 آمپر (18 واتی) خود که مدت هاست روی پرچمدارهایش ارایه می کند، جی 7 تینکیو را در مدت 30 دقیقه تا 40٪ شارژ می کند. ال جی برای شارژ شدن ال جی جی 7 آلگوریتم هایی در نر گرفته که نسبت به عمر باتری و شرایط دستگاه متغیر خواهد بود تا استفاده باتری به درازا بیانجامد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) با این عمر باتری جذاب است؟ امسال عمر باتری اچ تی سی یو 12 پلاس هم خوب نبود و ویوو نکس اس (Vivo Nex S) همه را شرمنده کرد!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha