رایانه مالشی های سامسونگ با نرخ بالایی به روز نمی شوند و تقریبا می توان گفت این شرکت هم محض خالی نبودن عریضه، محصولاتی در آن عرضه می کند. امروز رندرهای رایانه مالشی گلکسی اس 4 بدون حسگر اثرانگشت لو رفته و نگاه جالبی را به ما نسبت به نسل بعدی رایانه مالشی های پرچمدار سامسونگ می دهد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

اسکنر عنبیه چشم گلکسی تب اس 4

اسکنر عنبیه چشم گلکسی تب اس 4

گفتیم رایانه مالشی گلکسی تب اس 4 بدون حسگر اثرانگشت دیده شده است اما این بدان معنا نیست که رایانه مالشیی در خانواده پرچمدار و گلکسی اس 4 بدون راهی احراز هویت بیومتریک ارایه می شود. سامسونگ از خاطره تلخ گلکسی نوت 7 یک رکورد به جای گذاشته و آن استفاده از اولین حسگر عنبیه چشم در محصولات خود است. می توان گفت حالا دو سال است که سامسونگ این فناوری را در مرحله تجاری و تولید انبوه دارد. اگر به بالای رندر لو رفته دقت کنیم، پنج حسگر می بینیم که مربوط به حسگر عنبیه چشم می شود.

اگر به رندر اصلی هم نگاه کنید، حسگر اثرانگشت هیچ جای دستگاه دیده نمی شود. بخواهیم منطقی باشیم هم نمی شود که حسگر اثرانگشت پشت قاب یک رایانه مالشی باشد! البته اگر دقت بیشتر داشته باشید دکمه های سخت افزاری روی قاب جلویی دیده نمی شود و احتمالا این اولین نسل رایانه مالشی های سامسونگ خواهد بود که همانند گلکسی اس 8 بدون دکمه سخت افزاری ارایه می شود. دلیل را نیز می توان در حاشیه کمتر نمایشگر دانست که البته هنوز با تعریف کم حاشیه در موبایل ها بسیار متفاوت است.

مشخصات سخت افزاری رایانه مالشی های سامسونگ هیچگاه مانند آیپدهای اپل بهتر از آیفون ارایه شده آن سال نبوده اند و عجیب است که همیشه یک نسل عقب تر هم هستند! دلیل را شاید بتوان در کاهش هزینه ها دانست اما آیا کاهش هزینه ها برای رایانه مالشی پرچمدار معنی می دهد؟ اسنپدراگون 835 در کنار 4 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی که با باتری 7300 میلی آمپری تغذیه می شوند از جمله مشخصات سخت افزاری آن است.

نظر شما درباره گلکسی تب اس 4 چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha