بیش از یک ماه پیش بود که در کیو ام سی خواندیم آپدیت اندروید پی (Android P) برای تمام موبایل های اندرویدی نوکیا که توسط HMD ساخته شده اند، ارایه می شود. این موضوع همزمان با معرفی نسل ممیز یک (!) موبایل های نوکیا تایید شد اما پیش از آن هم می دانستیم که نوکیا (HMD) این موضوع را تایید کرده بود. حالا در پاسخ به پرسش یک مخاطب از پشتیبانی نوکیا، به صورت رسمی تاریخ رسمی ارایه آپدیت اندروید پی (Android P) را برای موبایل های نوکیا عنوان کرده اند. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این خبر را بیشتر بررسی کنیم.

آپدیت اندروید P موبایل های نوکیا

آپدیت اندروید P موبایل های نوکیا

همانطور که در اسکرین شات بالا ثبت شده توسط یکی از کاربران نوکیا که از مرکز پشتیبانی پرسیده بوده چه زمانی آپدیت اندروید P (اندروید 9) برای موبایل های نوکیا عرضه می شود، پاسخ داده می شود جایی در ماه آگوست. این یعنی جایی اواخر مرداد یا اوایل شهریور. از نظر ما تاریخ اواخر شهریور می‌توان حدس صحیحی باشد چرا که همان حدود ها نمایشگاه IFA ۲۰۱۸ برگزار می‌شود و در همان حوالی شاهد رونمایی رسمی از نسخه نهایی اندروید پی (Android P) خواهیم بود.

از آنجا که تعداد قابل توجهی از موبایل های نوکیا ساخته شرکت اچ ام دی (HMD) با اندروید پی (Android P) آزمایش شده در زمان عرضه نسخه نهایی انتظار فاصله زمانی زیادی بین عرضه گوگل و عرضه نوکیا را نداریم.

نظر شما چیست؟ این سرعت آپدیت چقدر در خرید شما تاثیر دارد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha