شیائومی می ۸ را می توان موفق‌ترین پرچمدار شرکت شیائومی دانست. این دستگاه که فروش خوبی را نیز تجربه کرده است حالا در دسترس منتقدین برای بررسی است. عمر باتری یکی از فاکتورهای بسیار مهم در خرید موبایل است، پس در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا عمر باتری شیائومی می ۸ را با هم بررسی کنیم.

شیائومی می ۸ با باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری ارایه می‌شود که از عادت ۴ هزار میلی‌آمپری این شرکت کمتر است. دلیل کم شدن حجم باتری را می توان بهینه سازی های جدید و چیپست کم مصرف تر نیز دانست. این حجم باتری اصلاً کم نیست، اگر بخواهید با رقبایی همچون گلکسی اس ۹ پلاس یا اچ تی سی یو ۱۲ پلاس مقایسه کنید می‌بینید که آنها هم حجم باتری حدود ۳۴۰۰ میلی آمپر دارند.

تست عمر باتری شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8)  از نگاه Gsmarena منتشر شده و نتیجه را در تصویر زیر میبینید:

عمر باتری شیائومی می ۸

عمر باتری شیائومی می ۸

مشخصات می‌توان گفت که عملکرد باتری شیائومی می ۸ در رده دستگاه‌های خیلی خوب قرار می‌گیرد. بیش از ۱۴ ساعت پخش ویدئو و کمی بیش از ۱۱ ساعت وبگردی می تواند عمر باتری خیلی خوبی باشد هرچند که می تواند مدت زمان وبگردی آن بیشتر نیز باشد. در مقایسه با دو دستگاهی که بالاتر حجم باتری آن را با شیائومی می ۸ مقایسه کردیم باید گفت که این دستگاه رزولوشن فول اچ دی پلاس (+FHD) دارد اما آن دو دستگاه رزولوشن کواد اچ دی پلاس (QHD+) داشتند. امتیاز کلی ۸۶ ساعت نیز رتبه خوبی است.

از نظر سرعت شارژ شدن شیائومی می ۸ از فناوری شارژ سریع ۴ پلاس کوالکام پشتیبانی می کند. از آنجا که هنوز شارژر با این استاندارد تولید نشده است شیائومی می ۸ با یک شارژر سازگار با فناوری شارژ سریع ۳ پلاس کوالکام می‌تواند در مدت ۳۰ دقیقه تا ۴۴ درصد و برای ۱۰۰ درصد شدن یک ساعت و ۳۵ دقیقه زمان نیاز داشته باشد.

نظر شما درباره عملکرد باتری شیائومی می ۸ چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha