درباره رایانه مالشی میان رده شیائومی می پد ۴ (Xiaomi  Mi Pad 4) شایعات زیادی شنیده ایم. برای مثال امروز صبح تصاویری از این رایانه مالشی را با هم در کیو ام سی دیدیم. همچنین مشخص شد که نسبت تصویر این رایانه مالشی ۱۶ به ۱۰ است. متاسفانه اما درباره اندازه نمایشگر بر رزولوشن آن اطلاعاتی در دست نبود. حالا مشخص شده که این رایانه مالشی قرار است چه اندازه ای داشته باشد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره تیزر رسمی منتشر شده توسط شیائومی برای رایانه مالشی میان رده می پد ۴ بیشتر صحبت کنیم.

تیزر رسمی شیائومی می پد ۴

تیزر رسمی شیائومی می پد ۴

همه تیزرهای رسمی شیائومی این روزها رنگ و بوی جام جهانی به خود گرفته اند و تیزر رسمی این شرکت برای رایانه مالشی میان رده می پد ۴ نیز از این قاعده مستثنا نیست. همانطور که در تیزر رسمی بالا می‌بینید یک میدان فوتبال روی نمایشگر طراحی شده که نسبت تصویر ۱۶ به ۱۰ و ابعاد ان ۸ اینچی آن را تایید می کند.

هرچند درباره رزولوشن نمایشگر می پد ۴ صحبت نشده اما حرف زدن آن کار بسیار ساده ای است. از آنجا که چیپست اسنپدراگون ۶۲۵ برای این رایانه مالشی میان رده در نظر گرفته شده است پس رزولوشن نمایشگر آن نه می تواند به کمی HD و نه به زیادی کواد اچ دی (QHD) باشد، به عبارت بهتر حدس کم خطا برای رزولوشن نمایشگر رایانه مالشی می‌ پد ۴ را می توان رزولوشن فول اچ دی (FHD)  دانست.

جذاب ترین قسمت درباره رایانه مالشی شیائومی می پد ۴ را می‌توان قیمت آن دانست که برای مدل حافظه داخلی و حافظه رم ۶۴ و ۴ گیگابایتی قیمت ۲۳۰ دلار و برای مدل ۱۲۸ و ۶ گیگابایتی تنها ۳۰۸ دلار پیش بینی شده است. نظر شما درباره این رایانه مالشی شیائومی چیست؟ شیائومی رایانه مالشی می پد ۴ را در کنار موبایل های شیائومی ردمی ۶ پرو و شیائومی می مکس ۳ در تاریخ ۴ تیرماه رسما معرفی خواهد کرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha