خبرگزاری تسنیم: جام جهانی 2018 روسیه امروز (پنجشنبه) از ساعت 19:30 به وقت تهران با جدال تیم‌های ملی روسیه و عربستان سعودی در اسپورتگاه لوژنیکی مسکو آغاز شد که این گیم تا این لحظه با 3 گل به سود روسیه در جریان است.

در نیمه نخست گیم افتتاحیه جام جهانی سعودی‌ها گیم را کمی بهتر از میزبان رقابت‌ها استارت زدند و چند دقیقه‌ای روسیه را تحت فشار گذاشتند، اما دقایقی بعد روس‌ها بر گیم سوار شدند و در یک ارسال از جناح چپ روی دروازه توسط گازینسکی به گل رسیدند.

مدافعان عربستان که بعد از سه ارسال متوالی روس‌ها از روی نقطه کرنر نظم فاعی‌شان از دست دادند و در پوشش سمت راست محوطه جریمه‌شان روی سانتر الکساندر گولوین غافلگیر شدند و به این ترتیب در دقیقه 12 اولین گل جام بیست‌و‌یکم با ضربه سر یوری گازینسکی، گیمکن تیم کراسنودار روسیه برای میزبان به ثبت رسید.

روس‌ها اما دقایقی پس از گلزنی بدشانس بودند، چون آلن ژاگوئف، مهاجم و یکی از مهره‌های کلیدی خود را در دقیقه 24 به دلیل مصدومیت از ناحیه پشت ران از دست دادند و به جای او چریشف به میدان رفت.

 

لحظه به لحظه با جام جهانی 2018؛ برتری دو گله روسیه مقابل عربستان در نیمه اول

 

پس از خروج ژاگوئف گیم دو تیم متعادل‌تر شد اما تنها چهار دقیقه به پایان نیمه اول بود که در یک ضدحمله میزبان رقابت‌ها توسط چریشف گل دوم را زد و به این ترتیب روسیه با یک برتری مطمئن به رختکن رفت.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha