بله، منم هم خسته شدم اما نسخه های زیادی از تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) با ظاهرهای متفاوت منتشر می شود که همگی ادعای تلگرام بدون فیلتر را دارند. امروز با هم  در کیو ام سی به جت گرام (JetGram) جدیدترین پوسته تلگرام طلایی می پردازیم. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

جت گرام (JetGram) جدیدترین پوسته تلگرام طلایی است

سه روز پیش بود که در کیو ام سی به شما گفتیم آزادگرام (Azadgram) را نصب نکنید. نسخه کلاینت اصلی جت گرام هم همان Telegchannel است که پیش از این در کیو ام سی به آن پرداخته بودیم. تمام نسخه های تلگرام طلایی، هات گرام، تلگرام ایکس قلابی و اوپنگرام بر مبنای همین کلاینت توسعه داده شده اند و در حقیقت همه این نرم افزارها یک نرم افزار هستند در پوشش های مختلف! شما می توانید این موضوع را از بخش اکتیو سشن (Active Seassion) در تنظیمات حریم خصوصی (Privacy) تلگرام خود ببینید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید:

و اینجا هم همانطور که می بینید، IP متصل شده به تلگرام از ایران است. حالا با بررسی آن می رسیم به تصویر زیر:

همان سرورهایی که پیش از این در مطالب تلگرام ایکس تقلبی و یا اوپنگرام (OpenGram) دیده بودیم. بدین ترتیب جت گرام (Jetgram) هم به پرونده تلگرام های بدون فیلتر ایرانی ساخت شرکت راهکار سرزمین هوشمند اضافه می شود! اما توجه شما را به یک عوام فریبی عجیب در صفحه گوگل پلی جت گرام جلب می کنیم:

توجه شما را به یک عوام فریبی عجیب در صفحه گوگل پلی جت گرام جلب می کنیم

 

همانطور که در بخش تصاویر نرم افزار جت گرام در گوگل پلی می بینید، عکس پاول دروف گذاشته شده که به شما می گوید: “جت گرام مطمئن و قابل اعتماد می باشد، مخصوص کشور ایران” حتی این عبارت به انگلیسی هم ترجمه شده و پس زمینه برج میلاد و لوگو جت گرام در دست پاول دروف، سعی در القا امن بودن این نرم افزار به کاربر عامه ایرانی دارد! واقعا چیزی جز “شرم آور” به زبانم نمی آید!

طبق معمول توصیه کیو ام سی به شما این است که این دسته نرم افزارها را نصب نکنید. پیش از این نیز هشدار وزارت ارتباطات این بود که نسخه فیلترشکن تگلرام و نسخه های غیر رسمی را نصب نکنید.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha