مدتی پیش از عرضه گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس به بازار در کیو ام سی خواندیم که آیفون X با وجود فروش کمتر از انتظار اما پرفروش ترین موبایل هوشمند، البته در غیاب گلکسی اس 9 است و پس از آن هم خواندیم آیفون X حتی در حضور گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس هم پرفروش ترین موبایل بازار است! حالا اما پس از عرضه گسترده پرچمدارهای 2018 سامسونگ در بازار می بینیم که گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9+ دو موبایل پرفروش ماه آوریل در بازار جهانی شده اند. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا آمار فروش ماه آوریل بازار جهانی موبایل را بررسی کنیم.

همانطور که در نمودار بالا منتشر شده از موسسه Counterpoint Research می بینیم، سه دستگاه از 10 موبایل پرفروش در بازار جهانی متعلق به سامسونگ است. گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی اس 9 با سهمی برابر 2.6٪ در رتبه های اول فروش قرار دارند. گلکسی اس 8 با 1.3٪ فروش پس از آن آیفون 7 قرار گرفته است. 5 دستگاه از این اعضا مربوط به اپل است و آیفون 6 فروش برابر آیفون 7 است (حتی کمی بیشتر).

در این بین نام شیائومی نیز با میان رده های خود می درخشد. این نشان می دهد شیائومی ردمی 5A و شیائومی ردمی 5 پلاس در آن رده قیمتی آنقدر فروش دارد که با پرچمدارهای اپل و سامسونگ رقابت می کنند. این لیست حالا شامل سه اسم سامسونگ، اپل و شیائومی می شود! به صورت کلی می توان دید که فروش آیفون ها مجموعا بیش تر از پرچمدارهای سامسونگ است اما پرچمدارهای 2018 سامسونگ به صورت انفرادی (!) حالا در صدر پرفروش ها ایستاده اند. این دستاورد بزرگی برای سامسونگ است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این نمودار در ماه های آتی به چه صورت باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha