حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی وب سایت تسنیم،با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی از سوی برخی از سلبریتی‌ها برای کمک به مردم  زلزله‌زده کرمانشاه، گفت: در مواقع بحرانی که مردم آسیب دیده نیاز به کمک مردم دارند، اعتماد آنها باید به دستگاه‌های مربوطه باشد و نه به برخی از سلبریتی‌ها.

بیشتر بخوانید:

نماینده سرپل‌ذهاب: سلبریتی‌ها هیچ کمکی به زلزله‌‌زدگان کرمانشاه نکرده‌اند

وی با بیان اینکه برخی از چهره‌های ورزشی، سینمایی و سیاسی پس از وقوع زلزله کرمانشاه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت رسیدگی به زلزله زدگان کردند، افزود: میلیارد‌ها تومان پول از سوی مردم به حساب این افراد واریز شده که متاسفانه تاکنون برخی از آنها حتی یک ریال از این پول‌ها را  برای زلزله زدگان هزینه نکرده‌اند و برخی نیز تنها میزان اندکی از این کمک‌ها را صرف آسیب دیدگان کرده‌اند.

نماینده مردم سنقر در مجلس با تاکید بر اینکه برخی از این سلیبریتی‌ها با چنین اقداماتی به دنبال کار‌های سیاسی خودشان هستند، ادامه داد:قوه قضائیه به این موضوع ورود کرده و حساب برخی از این سلیبریتی‌ها را مسدود کرده است.

حجت الاسلام حسینی‌کیا با بیان اینکه برخی از این چهره‌ها که به این عرصه ورود کردن نمره چندان قابل قبولی نگرفته‌اند، تصریح کرد: لازم است تا قوه قضائیه به جد به این مسئله ورود کند و در این باره گزارشی به مردم ارائه بدهد تا مردم این چهره‌ها را بشناسند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با تاکید بر اینکه این سلبریتی‌ها تا کنون درباره هزینه کرد کمک‌های مردمی به زلزله زدگان غرب کشور گزارشی ارائه نداده‌اند، اظهار داشت: لذا لازم است تا این افراد به طور شفاف به مردم که به آنها اعتماد کردند درباره هزینه کرد‌های خود در این مناطق گزارشی به آنها بدهند .

انتهای‌ پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha