چهار روز پیش بود که مشخصات اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) لو رفت و 5 برابر زوم اپتیکال، تشخیص چهره 3 بعدی و اسنپدراگون 845 از جمله موارد قابل ذکر آن بود. حالا به نظر می رسد اوپو به سامسونگ سفارش نمایشگر لبه خمیده (Edge) داده است اما نه برای Oppo Find X و احتمالا یک دستگاه مطرح دیگر از این شرکت چینی در دست تولید باشد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

بر اساس یک گزارش جالب از نشریه کره ای The Bell، اوپو سفارسی به سامسونگ داده که تا اواسط تیرماه (آخر ژوئن) آماده تحویل خواهد شد. با توجه به این بازه زمانی به نظر نمی رسد که اوپو بخواهد تغییر لحظه آخری بدهد و اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) با تصور ما متفاوت شود اما خود سبب شگفتی ما است که اوپو یک پنل 6.42 اینچی لبه خمیده یا شاید دو لبه خمیده را در چه دستگاهی استفاده خواهد کرد.

حدس ما این است که این سفارش در یک دستگاه پرچمدار استفاد خواهد شد چون آن طور که گفته می شود هزینه یک نمایشگر کم حاشیه یا دو لبه خمیده از سامسونگ تا 5 برابر هزینه بیشتری نسبت به دیگر تولیدکننده های مشابه دارد. گفته می شود قیمت این پنل به تنهایی 100 دلار است که قطعا برای یک موبایل اقتصادی یا حتی میان رده، نمی ارزد. به هر حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست!

شما چطور فکر می کنید؟ به چه دلیل اوپو به سامسونگ سفارش نمایشگر لبه خمیده (Edge) داده است؟ اصلا شما طرفدار نمایشگر دو لبه خمیده هستید یا همان پنل Super AMOLED تحت را ترجیح می دهید؟ من ترجیح می دهم کاربر نمایشگر خمیده را در موضوعی جذاب مثل کم کردن حافظه لبه پایین آیفون X ببینم، هر چند البته اگر نخواهیم بی انصافی کنیم، موبایل های پرچمدار دو لبه خمیده سامسونگ واقعا افسون کننده هستند، به خصوص در اولین ارایه آن ها یعنی گلکسی اس 6 اج که بسیار زبیاتر از اولین تلاش سامسونگ برای نمایش نمایشگر خمیده در گلکسی نوت اج بود!

نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha