دو روز پیش بود که در کیو ام سی خواندیم گلس آیفون اس ای 2 (iPhone SE 2) بریدگی نمایشگر را تایید می کند. تا پیش از آن اما شایعات می گفتند آیفون اس ای 2 (iPhone SE 2) یا معرفی نخواهد شد یا تغییرات اندک خواهد داشت. حالا با آخرین اطلاعات لو رفته از اپراتور EE بریتانیا به نظر می رسد تاریخ 15 ژوین برابر با 25 خرداد برای پیش فروش آیفون اس ای 2 (iPhone SE 2) در این اپراتور مشخص شده و در تصویر آن بریدگی نمایشگر دستگاه مشخص است.

آیفون اس ای 2

آیفون اس ای 2

همانطور که در پوستر هنوز چاپ نشده لو رفته از اپراتور EE بریتانیا می بینید، گوشه بالا سمت راست تصویر تاریخ 25 حرداد (15 ژوئن) تایید می شود. در پایین تصویر آیفون اس ای 2 (iPhone SE 2) را می بینید که با بریدگی نمایشگر دیده می شود. اینکه این تصویر چقدر صحت داشته باشد هنوز مشخص نیست اما منبع منتشر کننده آن تا کنون اطلاعاتی با درصد صحت بالا را منتشر کرده است، پس ارزش مرور کردن را دارد.

به صورت کلی انتظار می رود اپل 3 آیفون برای سال 2018 رونمایی کرد که البته به صورت دقیق تر، 3 آیفون در کنفرانس سالانه این شرکت که در شهریور برگزار می شود، رونمی خواهد شد و شاید امروز در WWDC 2018 شاهد حتی معرفی آیفون اس ای 2 (iPhone SE 2) باشیم که کمتر از دو هفته دیگر به مرحله پیش فروش برسد! شما چطور فکر می کنید؟ آیفون اس ای 2 اگر با قیمتی خوبی عرضه شود، نمایشگر بدون حاشیه کوچک آن به فروشش کمک بسزایی خواهد کرد. اینطور نیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha