فکر می کنم شما همینطور فکر می کنید که نام گذاری های جدید سامسونگ خیلی عجیب هستند! هر چند این دستگاه های برای بازار چین هستند ولی به هر حال حق چینی هاست که نام گذاری ساده ای روی موبایل های خود داشته باشند (!)، از شوخی که بگذریم مثلا این نام گلکسی ای 9 استار لایت را سه بار پشت سر هم بگویید لکنت می گیرید … آ … دوباره هم شوخی شد! بسیار خوب، گویا تاریخ معرفی گلکسی ای 9 استار (Galaxy A9 Star) و گلکسی ای 9 استار لایت مشخص شده و 17 خرداد باید منتظر رونمایی رسمی از این دو دستگاه با دوربین شبیه به آیفون X باشیم! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن ها بیشتر بخوانیم.

گلکسی ای 9 استار لایت

گلکسی ای 9 استار لایت

نام گلکسی ای 9 استار (Galaxy A9 Star) و گلکسی ای 9 استار لایت رسما روی این دو پوستر دیده می شود و بدون شک نام مدل سامسونگ SM-G8850 همین است! حالا می بینیم که سامسونگ به فکر ارایه نسخه ای ارزان تر از گلکسی ای 9 استار هم هست. نام دستگاه گلکسی ای 9 استار لایت است که قرار است ارزان تر از برادر بزرگتر خود بوده و با نمایشگر کم حاشیه و دوربین دوگانه شبیه به آیفون X کمی نظر بازار چین را به سمت برند سامسونگ جلب کند.

هنوز مشخص نیست که دقیقا چه تفاوتی میان این دو نسخه وجود دارد اما خب می توان چیپست متفاوت و حافظه رم و داخلی کمتر را حدس زد. خانواده گلکسی A9 همیشه بزرگترین اندازه نمایشگر را در محصولات سامسونگ داشته و حالا نیز یک نمایشگر تخت Super AMOLED با اندازه 6.3 اینچ در آن حضور خواهد داشت. دوربین دوگانه این دستگاه ها با فلاش دو رنگ تجهیز می شود که تا کنون موبایل های سامسونگ از آن بی بهره بوده اند و این خبر خوبی است.

همانند قیمت گلکسی اس لایت لاکچری که برای پیش فروش قیمت پایین تری داشت، برای گلکسی ای 9 استار و گلکسی ای 9 استار لایت هم همین گونه خواهد بود. معرفی رسمی این دو میان رده لوکس مخصوص بازار چین برای تاریخ 17 خرداد مشخص شده است! شما درباره این دو دستگاه چطور فکر می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha