تسنیم: پیام نیازمند، دروازه‌بان سپاهان در خصوص حضور در سپاهان و دلایل این انتخاب اظهار داشت: سپاهان در فوتبال ایران تیم بزرگی است که همیشه در بین مدعیان قهرمانی قرار دارد. وقتی پیشنهاد سپاهان و قلعه‌نویی به دستم رسید نمی‌توانستم آن را رد کنم و خوشحالم که به پرافتخارترین تیم لیگ برتر پیوستم. مسئولان جیم از لحاظ جایگاه و موقعیت خیالم را راحت کردند و نهایت تلاشم را به کار می‌گیریم تا بهترین عملکرد را در این تیم داشته باشم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود قرارداد 2 میلیاردی با سپاهان امضا کرده است تصریح کرد: این موضوع حقیقت ندارد و حتی اگر می‌خواستند چنین پولی به من بدهند، خودم قبول نمی‌کردم. من باید بر اساس توانایی و موقعیتی که دارم پول بگیرم و نان حلال سر سفره ببرم و این مبالغی که شایعه شده است برای گیمکنان ملی‌پوش است. قرارداد من با سپاهان معقولانه است.

دروازه‌بان تازه وارد سپاهان در خصوص اینکه جیم پیکان، وحید شیخ‌ویسی را به عنوان جانشین‌اش انتخاب کرد، گفت:‌ من تا یکی دو هفته پیش با جیم پیکان در حال مذاکره بودم که در نهایت در مورد مسائل مالی به توافق نرسیدیم. پیکان جیم خوبی است که در این تیم توانستم خودم را نشان دهم، برای پیکان و شیخ ویسی آرزوی موفقیت دارم.

وی در پایان تصریح کرد: یکی از هدف‌های مهم من رسیدن به پیراهن تیم ملی است. امیدوارم با درخشش در سپاهان به تیم ملی برسم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha