گلکسی جی 5 پرو (Galaxy J5 Pro) پایین رده محبوب سامسونگ است که کاربرانی زیادی آن را به عنوان انتخاب خود برگزیده اند. نمایشگر امولد و بدنه تمام آلومینیومی از جمله مواردی است که کنار طراحی یکتای خطوط آنتن یک شخصیت ویژه به آن بخشیده است. امروز با لو رفتن یک سند می بینیم آپدیت اندروید 8.1 گلکسی جی 5 پرو به زودی عرضه می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

آپدیت اندروید 8 گلکسی جی 5 پرو

آپدیت اندروید 8 گلکسی جی 5 پرو

عموما بنچمارک ها که لو می روند، مدل جدیدی از دستگاه را معرفی می کند اما جدیدا می توان ارایه آپدیت ها را نیز از آن استخراج کرد. این باز در بنچمارکی دیده می شود که گلکسی جی 5 پرو یا در برخی بازارها گلکسی جی 5 2017 با مدل عددی SM-J530 و اندروید 8.1 دیده شده است. گلکسی جی 5 پرو با اندروید 7 ارایه شده است و انتظار می رود که آپدیت اندروید 8 را دریافت کند. حالا با لو رفتن این بنچمارک به نظر می رسد که سامسونگ تصمیم گرفته تا گلکسی چی 5 پرو را مستقیما به اندروید 8.1 آپدیت کند.

انتظار می رود که آپدیت اندروید 8.1 گلکسی جی 5 پرو رابط کاربری جدید سامسونگ یعنی سامسونگ اکسپرینس 9.0 را به این پایین رده سامسونگ اضافه کند. اینکه آیا پس از آپدیت اساسی مذکور دوباره هم شاهد آپدیت شدن گلکسی جی 5 پرو باشیم کمی بعید است و می توان گفت که این اولین و آخرین آپدیت اساسی پایین رده سامسونگ خواهد بود. البته اگر بخواهیم اینطور نگاه کنیم، چند روز پیش اعلام شد آپدیت اندروید پی (Android P) برای تمام موبایل های اندرویدی نوکیا که توسط HMD ساخته شده اند، ارایه می شود و این یعنی موبایل هایی هم قیمت و حتی ارزان تر از گلکسی جی 5 پرایم به اندروید پی (Android P) یا راحت تر بگوییم، اندروید 9 آپدیت خواهند شد!

نظر شما چیست؟ آپدیت اندروید 8.1 گلکسی جی 5 پرو مستقیما ارایه خواهد شد یا ابتدا به اندروید 8.0 آپدیت می شود؟ فکر می کنید وقت آن نرسیده که سامسونگ به پایین رده های خود اهمیت بیشتری بدهد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha