درباره پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال ابتدا شایعه جذابی دیدیم اما بعدا مشاهده کردیم که طراحی پیکسل 3 ایکس ال و پیکسل 3 ناامید کننده به نظر می رسد! آخر واقعا چرا آن بریدگی نمایشگر آنقدر بزرگ است گوگل؟! حالا اما یک نا امیدی دیگر به گوش می رسد و دلیل این نا امیدی تجربه تلخی از نمایشگر پیکسل 2 ایکس ال است. به یاد داریم که نمایشگر OLED پیکسل 2 ایکس ال ساخت ال جی بود و حالا شایعه ای به ما می گوید که نمایشگر OLED پیکسل 3 ایکس ال و پیکسل 3 ساخت ال جی خواهد بود! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

نمایشگر OLED پیکسل 3

نمایشگر OLED پیکسل 3

همانطور که در اظهار نظر بالا در شبکه اجتماعی ویبو مشاهده می کنید عنوان می شود ال جی تولیدکننده نمایشگر OLED دارای بریدگی نمایشگر موبایل های گوگل خواهد بود. ما در شایعه دیدیم که فقط پیکسل ۳ ایکس ال دارای بریدگی نمایشگر خواهد بود و نسخه کوچکتر یعنی پیکسل ۳ تنها اضافه شدن نمایشگر ۱۸:۹ و کم حاشیه تر را در شایعات خود دارد.

هنوز مشخص نیست که پیکسل ۳ ساخت چه شرکتی است اما به نظر می رسد پیکسل ۳ ایکس ال همانند نسخه ایکس ال پیکسل ۲ ساخت ال جی باشد. سال گذشته نسخه کوچکتر یعنی پیکسل ۲ ساخت HTC بود.

درباره مشخصات سخت افزاری پیکسل ۳ اطلاعاتی در دسترس نیست اما چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ و مشخصات حافظه ای همانند نسخه بزرگتر برای آن پیش‌بینی می شود. شما چطور فکر می کنید؟ آیا ال جی می تواند امسال درخشان تر از سال گذشته ظاهر شود؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha