گلکسی نوت ۸ با نمایشگر کم حاشیه که سامسونگ به آن Infinity Display می گوید عرضه شده اما این دستگاه آنقدر که گلکسی اس ۸ کم حاشیه بود، کم حاشیه نبود! البته یکی از دلایل این احساس را می توان گوشه های تیزتر خانواده گلکسی نوت هم دانست در غیر این صورت روی کاغذ شاهد تفاوت زیادی در نسبت نمایشگر به بدنه نیستیم. حالا اما طبق شایعه ای که منتشر شده گلس گلکسی نوت 9 به ما حاشیه نمایشگر کمتری نسبت به گلکسی نوت 8 نشان می دهد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

گلس گلکسی نوت ۹

گلس گلکسی نوت ۹

این دو‌ گلس که منتسب به گلکسی نوت ۹ هستند هر دو یک ابعاد را نشان می دهند اما احتمالا نمونه سمت چپ اصطلاحا تمام بدنه (Full Body) است و به همین دلیل بزرگتر از نمونه سمت راست دیده می شود اما اگر به تصویر اصلی مطلب نگاه کنید می توانید تصویر رندر شده گلکسی نوت ۹ بر اساس این اطلاعات را در کنار گلکسی نوت ۸ ببینید و شاهد کمتر شدن حاشیه آن باشید.

در حقیقت با یک استدلال ساده می توان گفت چون گلکسی اس ۹ نسبت به گلکسی اس ۸ شاهد کاهش حاشیه (جزئی) است پس گلکسی نوت ۹ هم نسبت به گلکسی نوت ۸ چنین پیشرفتی را خواهد داشت. البته شایعات حاکی از افزایش ۰.۱ اینچی نمایشگر گلکسی نوت ۹ نسبت به گلکسی نوت ۸ هستند که احتمالا در مجموع اندازه فیزیکی کل دستگاه مشابه به هم باشد.

تا به اینجای کار هیجان انگیزترین شایعه گلکسی نوت ۹ را می توان احتمال قرار گرفتن حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر دانست. شما درباره گلکسی نوت ۹ چطور فکر می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha