می دانیم که اپل برای کسب سهم بیشتری از بازار و پوشش رده های قیمتی متفاوت امسال تعداد آیفون های معرفی شده در شهریور را به 3 عدد خواهد رساند. امسال قرار است 2 مدل با نمایشگر OLED و 1 مدل با نمایشگر LCD باشد، در حقیقت ما در حال صحبت درباره آیفون های 2018 هستیم. گزارشی امروز منتشر شده که می گوید هر سه آیفون 2019 با نمایشگر OLED عرضه خواهند شد و این یعنی نسل که سال آینده معرفی خواهند شد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به شایعات پیرامون آیفون های 2019 و ببینیم اپل دست و دلبازتر خواهد شد یا قیمت ها افزایش میابد؟

گزارشات ETNews در کره جنوبی با اشاره به منابع صنعت آشنا با این موضوع اظهار داشت که اپل به تازگی برنامه ریزی آیفون 2019 را آغاز کرده و OLED را انتخاب کرده است. در کنار شایعات قبلی به طور گسترده انتظار می رود که برای اولین بار در این پاییز سه مدل جدید آیفون را عرضه کند. بر خلاف ارایه امسال (2018)، که پیش بینی می شود شامل دو نوع OLED و یک مدل LCD ارزان قیمت باشد، گفته می شود هر آیفون جدید (2019) دارای یک صفحه نمایش OLED خواهد بود.

یک منبع بی نام گفت: “اپل تصمیم گرفته است که OLED را در تمام مدل های جدید آیفون در سال 2019 قرار دهد. با این وجود، اگر بیش از سه مدل جدید وجود داشته باشد، یک مدل ال سی دی ممکن است حفظ شود.” این نشریه پیش بینی می کند بازه دشواری برای ارائه دهندگان ال سی دی اپل وجود دارد. این تامین کننده ها از از جمله ژاپن دیپسلی، که سهام آن کمی بعد از این گزارش 10 درصد کاهش یافت و شارپ، یکی دیگر از تامین کنندگان ال سی دی، افت 4 درصدی سهام خود را شاهد است.

اپل در حال حاضر برای نمایشگرهای OLED آیفون X متکی به رقیب خود یعنی سامسونگ است، آیفون X اولین و تنها موبایل این شرکت بهره مند از این تکنولوژی پیشرفته صفحه نمایش است. این گزارش می گوید که این مشارکت احتمالا در سال 2019 عمیق تر می شود، افزون بر این که سامسونگ ممکن است نیاز به امکانات تولیدی بیشتری برای استراتژی آیفون اپل داشته باشد.

اپل در حال حاضر برای نمایشگرهای OLED آیفون X متکی به رقیب خود یعنی سامسونگ است

با این حال، کارخانه تولیدی A3 OLED غول پیکر تکنولوژی کره ای “میزان قابل توجهی” عملکرد را بهبود می بخشد و یک کارخانه جدید A4 در حال پیوستن به آن بوده و به ما می گوید که این شرکت بدون نیاز به سرمایه گذاری بیشتر بتواند تقاضا را تامین کند. اپل همچنین با دنبال کردن زنجیره تامین OLED خود با افزودن LG به ترکیب، به دنبال تحکیم آن است. در ابتدا انتظار می رفت که ال.جی منبع تامین کننده صفحه نمایش OLED برای ساعت اپل باشد که یک عرضه کننده ثانویه برای آیفون های این سال است، اما مسائل مربوط به تولید ادامه یافته است که این نقش را در معرض خطر قرار داده است.

هر چند در حالی که هنوز فاصله قابل توجهی تا معرفی آیفون های 2018 داریم، نگاه ها به سمت آیفون های 2019 و راهبرد آتی اپل است. شما چطور فکر می کنید؟ هنوز درباره قیمت یا رده بندی کلی این 3 آیفون 2019 با نمایگشر OLED صحبت نشده است اما به نظر نمی رسد که اپل بخواهد با قیمتی به خوبی آیفون LCD 2018 عرضه کند. شما چطور حدس می زنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha