سری مشکلاتی هست که خوشبختانه ما در ایران خیلی کم به آن بر می خوریم یا شاید چون جایی نیست که به خوبی منعکس شود، چنین مشکلاتی شنیده نمی شود اما خب به هر حال! امروز سلسله پست های متعددی در انجمن گفتگو اپل منتشر شده که در آن به مشکل شکستن شیشه دوربین دوگانه آیفون X اشاره دارند! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم موضوع از چه قرار است.

دوربین ها دوگانه شده اند، برخی از آن ها هوس کرده اند فلاش هم در قاب دوربین و دقیقا وسط شیشه محافظ دوربین باشد و برخی از این دوربین ها برجسته اند! خب به خوبی می توان حدس زد که اینجا احتمال شکشتن زیاد است. دوربین دوگانه آیفون X دقیقا همین موارد را دارد و حالا درباره مشکل شکستن شیشه محافظ آن چندین مورد گزارش منتشر شده است.

تصویری که به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید نمونه ای از این موارد است. یک ترک عجیب و غریب که به گفته کاربران بدون هیچ دلیل خاصی روی موبایل به وجود آمده است. ما و شما می توانیم انگشت اتهام را به سوی نگهداری نامناسب آن ها ببریم اما حقیقت این است که اینطور نیست و کاربران عنوان کرده اند که موبایل هزار دلاری خود را لای پر قو نگهداری کرده اند! در حقیقت آن ها می گویند موبایل خود را درون قاب نگاه داشته اند و حتی موبایل آن ها ضربه نخورده یا به زمین نیفتاده است.

جالب است که یکی از کاربران تحت پوشش سرویس 99 دلاری Apple Care که این مشکل برای آن پیش آمده بود به فروشگاه اپل مراجعه کرده آن ها به وی گفته اند مشکل شامل گارانتی نمی شود و هزینه تعمیر خارج از گارانتی آن 539 دلار است! این تقریبا همان هزینه تعویض قاب پشتی آیفون X است. به عقیده این کاربر این هم مثل مشکل خم شدن آیفون 6 ناشی از یک ضعف آگاهانه در طراحی است. هر چند خیلی زود است که چنین نظری بدهیم اما خب احتمالی است که وجود دارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این یک مشکل شایع و بزرگ است که باید نگران آن باشیم؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha