سری ال جی وی (LG V) برای مصارف چند رسانه ای ساخته شده بود و یکی از اصلی ترین نمادهای آن را می توان کیفیت صدای بالا با Quad DAC دانست. این فناوری به سری ال جی جی (LG G) نیز اضافه شد و حالا روی ال جی جی 7 تینکیو علاوه بر پیشرفت خروجی صدا، بلندگوی تکی آن نیز صدای بسیار بلندی تولید می کند. در بررسی Phonearena شاهد این هستیم که خروجی صدا و بلندگوی ال جی جی 7 تینکیو بهتر از گلکسی اس 9 پلاس است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به بررسی صدای ال جی جی 7 تینکیو.

تست صدا ال جی جی 7 تینکیو

تست صدا ال جی جی 7 تینکیو

پیش از معرفی رسمی ال جی جی 7 تینکیو شنیده بودیم که بلندگوی ال جی جی 7 تینکیو 10 برابر بلندتر و 2 برابر بیس بیشتر خواهد داشت! این اتفاق افتاد و ال جی با فناوری ویژه خود که شامل یک فضای داخلی خالی برای تولید بهتر صدا است، توانسته به بلندی و بیس بیشتری در صدا برسد. همانطور که در جدول بالا می بینید، بلندی صدای بلندگوی ال جی جی 7 تینکیو برابر 81 دسیبل بوده و این بیشتر از گلکسی اس 9 پلاس و آیفون X که دو بلندگو دارند ظاهر شده است. هر چند تکی بودن بلندگوی ال جی جی 7 می تواند در مقابل رقبا یک ضعف باشد چون صدای تقریبا استریو (به دلیل تفاوت در دو بلندگوی آیفون X و گلکسی اس 9 اینطور توصیف می کنیم) اما خب بلندی آن واقعا راضی کننده است.

همچنین در بحث خروجی می بینیم که قدرت خروجی صدای ال جی جی 7 تینکیو حتی بهتر از آیفون X ظاهر شده و تا 33٪ بهتر است گلکسی اس 9 پلاس و ال جی جی 6 است. بدین ترتیب باید گفت اگر کیفیت صدای خروجی و بلندی بلندگو برای شما یکی از فاکتورهای اصلی خرید است، ال جی جی 7 تینکیو می تواند از گزینه های روی میز شما باشد. چقدر این دو فاکتور برای شما اهمیت دارد؟ از یاد نبرید که ال جی جی 7 تینکیو همانند گلکسی اس 9 پلاس در این روزها که جک 3.5 میلی متری صدا بسیار کمیاب است، این خروجی صدا را دارد!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha