مدتی پیش بود که اولین بنچمارک گلکسی نوت 9 منتشر شد‌ و یک SM-N960 کاملا قابل انتظار را در آن دیدیم. آن بنچمارک مربوط به نسخه اسنپدراگون 845 این دستگاه می شد و حالا بنچمارک گلکسی نوت 9 با مدل SM-N960N و چیپست اگزینوس 9810 لو رفته است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این بنچمارک را با هم بررسی کنیم.

بنچمارک گلکسی نوت 9

بنچمارک گلکسی نوت 9

همانطور که در تصویر بالا می بینید، سیستم عامل اندروید 8.1 و حافظه رم 6 گیگابایت است. مدل سامسونگ SM-N960U از گلکسی نوت 9 در این تست بررسی شده که چیپست اگزینوس 9810 (Exynos 9810) روی آن قرار دارد. این چیپست همان چیزی است که در گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس هم آن را دیده بودیم. این مشخصات کاملا برای گلکسی نوت 9 قابل انتظار بود و موضوع جدیدی نیست که بخواهیم از آن استخراج کنیم اما حالا حداقل می دانیم که نسخه اگزینوس گلکسی نوت 9 (Galaxy note 9) همان چیپستی را دارد که در گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس استفاده شده بود.

امتیاز بخش چند هسته ای و تک هسته ای همانطور که در نسخه اگزینوس گلکسی اس 9 اگزینوس نسبت به گلکسی اس 9 اسنپدراگون دیدیم، امتیاز خیلی بیشتر را شاهدیم. خوشبختانه سیستم عامل اندروید 8.1 یعنی به روزترین نسخه رسمی اندروید نیز همراه با گلکسی نوت 9 عرضه خواهد شد. از این بنچمارک موضوع بیشتری را نمی توان استخراج کرد اما شایعاتی به ما امکان حضور اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر را نشان می دهند.

نمایشگر گلکسی نوت 9 نیز طبق انتظار QHD+ خواهد بود که این یعنی شاید نمایشگر 4K را در شایعات گلکسی اس 10 ببینیم. نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی نوت 9 دستگاه مناسبی برای خرید باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha