و در نهایت قرعه کشی مسابقه کیو ام سی انجام شد تا به پاس قدردانی از همراهی شما دوستان عزیز، هدیه ای ناقابل به رسم یادبود تقدیم یکی از کاربران کیو ام سی شود. در ادامه با ما همراه باشید.

حتما می دانید که مسابقه کیو ام سی درباره موبایل هایی با بریدگی نمایشگر بود، دستگاه هایی که این روزها بدون اینکه ما بفهمیم حداقل به 20 عدد مدل متفاوت رسیده اند! خب این خود یک تلنگر جالب بود، اینکه آیفون X اولین موبایل با بریدگی نمایشگر نیست و البته موبایل های زیاد دیگری هم با این ویژگی که به امید خدا به زودی از صفحه روزگار محو می شود (!) ارایه شده اند. شما می توانید پست مسابقه را از لینک زیر ببینید:

مسابقه کیو ام سی: نام این موبایل های دارای بریدگی نمایشگر را حدس بزن!

پس از 48 ساعت تعدادی از کاربران کیو ام سی پاسخ صحیح دادند و ما اسامی آن ها را اعلام کردیم. ما تصمیم گرفتیم تا کاربران فعال کیو ام سی را نیز در این مسابقه شرکت دهیم تا قدردانی از همراهی همیشگی آن ها شده باشد، کاربرانی که نه فقط برای جایزه، بلکه به دلیل حس دو طرفه ای که داریم، هر روز وارد کیو ام سی می شوند.

نتیجه مسابقه کیو ام سی، با این موبایل های دارای بریدگی نمایشگر آشنا شوید

در نهایت از بین اسامی اعلام شده، امروز، یک خرداد 1396 ساعت 14 قرعه کشی یک دستگاه هدست واقعیت مجازی شیائومی، همانطور که وعده داده شده بود، در اینستاگرام کیو ام سی انجام شد. شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام ما ویدیو انجام قرعه کشی را مشاهده کنید.

اما برنده مسابقه کیو ام سی کاربر ما با نام کاربری “Mortazavi” است. برای دریافت هدیه لطفا با ای میل من تماس بگیرید. Procen121@gmail.com

ممنون از همراهی شما!متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha