حدودا یک ماه پیش بود که به مناسبت ورود گلکسی اس 9 پلاس به Phonebuff، تست سرعت گلکسی اس 9+ با آیفون X و وان پلاس 5T را با هم دیدیم. در آن تست وان پلاس 5T و گلکسی اس 9 پلاس تقریبا عملکرد یکسان داشتند. حالا با ورود وان پلاس 6 که نسل بعدی وان پلاس 5T است و چیپست اسنپدراگون 845 دارد، بد نیست گلکسی اس 9 پلاس را به نبرد بخوانیم! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا تست سرعت وان پلاس 6 با گلکسی اس 9 پلاس را با هم ببینیم!

برنده این تست سرعت را می توان سریع ترین موبایل اندرویدی دانست، هر چند که پرچمدارهای دیگری از شرکت های دیگر با اسنپدراگون 845 ارایه می شوند و البته شده اند اما خب از نظر بهینه سازی در سرعت می توان گفت وان پلاس 6 و گلکسی اس 9 پلاس از بهترین ها هستند. شما فکر می کنید کدام یک برتر باشد؟ اجازه بدهید ویدیو را با هم ببینیم:

حقیقتا با توجه به تفاوت وان پلاس 5T با گلکسی اس 9 پلاس تصور می کردیم که باید تفاوت بیشتر از اینها باشد. وان پلاس 6 با حافظه رم 8 گیگابایتی که 2 گیگابایت بیشتر از گلکسی اس 9 پلاس است و رزلوشن نمایشگر FHD+ که خب البته پردازشهای گلکسی اس 9 پلاس به صورت پیشفرض نیز روی همین رزلوشن انجام می شود اما نمایشگر آن QHD+ است، توانست چند ثانیه سریع تر عمل کند!

جالب این که PhoneBuff از بازوی رباتیک برای تست استفاده کرده بود که این خود باعث می شود دقت تست بالاتر برود. نظر شما چیست؟ آیا وان پلاس 6 توانسته تبلیغات وان پلاس را که متمرکز بر سرعت بود، برآورده کند؟ همچنان می توان گفت که وان پلاس 6 با قیمتی به مراتب پایین تر، سرعتی بیشتر از گلکسی اس 9 پلاس دارد و این برای کاربرانی که سرعت اولین اولویت آن هاست، می تواند حائز اهمیت باشد. شما چطور؟ کدام یک و چرا؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha