به گزارش خبرنگار ورزشی وب سایت تسنیم، تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن اصفهان در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:45 امروز (سه‌شنبه) به مصاف هم می‌روند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می‌آید:

* سکوهایی که به هواداران استقلال تعلق دارد، پُر شده و تنها سکوهای بالای جایگاه ذوب‌آهنی خالی مانده است. این مسئله باعث ناراحتی هواداران استقلال شده است که قصد پر کردن سکوها را دارند.

* امیرحسین صادقی و میلاد میداودی، دو بازیکن پیشین استقلال در میان تماشاگران وارد ورزشگاه شدند. صادقی که در پیکان حضور دارد، برای ورود به ورزشگاه به مشکل خورده بود.

* بازیکنان ذوب‌آهن با لباس قرمز رنگ وارد زمین شده و از سوی هواداران هو شدند. تماشاگران استقلال علیه رشید مظاهری، دروازه‌بان ذوب‌آهن هم شعار دادند.

* سیدمهدی رحمتی اولین بازیکن از استقلال بود که وارد زمین شد. او با شعار عقاب آسیا در حالی تشویق می‌شد که سیدحسین حسینی در زمین حضور نداشت.

* در ادامه حسینی در میان تشویق تماشاگران وارد زمین شد و بدون اینکه گرم کند، به تابلوهای تبلیغاتی تکیه داده بود.

* موزیک‌های شادی از بلندگوی ورزشگاه برای تماشاگران پخش شد.

* تعدادی از خبرنگاران اصفهانی به دلیل نداشتن آی دی کارت نتوانسته بودند وارد ورزشگاه شوند، اما پس از دقایق طولانی اجازه حضور در جایگاه خبرنگاران به آنها داده شد.

* بهنام برزای، علی قربانی، بویان، جابر انصاری، مهدی قائدی، سیدحسین حسینی و امید نورافکن نیمکت‌نشینان استقلال هستند.

 * زمانی که شفر به زمین آمد، ورزشگاه با تشویق او منفجر شد. هواداران استقلال با روشن کردن نور موبایل خود به تشویق سرمربی تیم‌شان پرداخته و او را تشویق و به نوعی سورپرایز کردند.

* هواداران استقلال داریوش شجاعیان را به صورت ایسلندی تشویق کردند

* در حالی که چند سکوی خالی دیده می‌شد، اما هواداران زیادی ایستاده در طبقه دوم حضور دارند.

* میک مک درموت، مارکار آقاجانیان و اوسیانو کروز وارد ورزشگاه شدند.

* سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال هم در ورزشگاه حضور دارد.

* در دقیقه یک بازی مامه تیام برخوردی جدی با میلاد فخرالدینی داشت که باعث شد با کارت زرد داور جریمه شود. به دنبال این برخورد، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha