وان پلاس 6 این موبایل کم حاشیه اما پر حاشیه (!) سه روز دیگر یعنی 27 اردیبهشت رسما معرفی می شود و امروز در فروشگاه آمازون آلمان کاملا لو رفته است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا جدیدترین شایعه پیرامون وان پلاس 6 را بررسی کنیم.

نه درست است، این مطلب درباره وان پلاس 6 خواهد بود اما به این تصویر از آیفون 8 پلاس و وان پلاس 6 توجه کنید! گرفتید؟ انعکاس نور نمایشگر دستگاه روی قاب شیشه ای پشت  آن برای یادآوری کردن شیشه ای بودن و قابل انعکاس بودن محتوا در آن به این شکل توسط اپل نشان داده شده و همانطور که می بینیم، وان پلاس هم همین راه را برای وان پلاس 6 انتخاب کرده است! پس لطفا اگر گاهی از تاثیرگذار بودن اپل روی رفتار دیگر شرکت ها می گوییم، ما را به جانب داری متهم نکنید، این یک واقعیت است!

بسیار خوب! ما تقریبا همه چیز را درباره وان پلاس 6 می دانیم و این بار نیز دانسته های ما مرور می شود. نمایشگر 6.3 اینچی است که بالای آن بریدگی وجود دارد، دوربین اصلی 16+20 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده و چیپست اسنپدراگون 845 به همراه انتخاب 8 و 256 گیگابایتی برای حافظه رم و داخلی موجود است. همچنین تا کنون می دانیم که وان پلاس 6 با طراحی شیشه و رنگ گرادیانت شبیه به هوآوی پی 20 پرو عرضه خواهد شد، نسخه سرامیکی وان پلاس 6 محتمل است و حتی وان پلاس 6 را در دست های آمیتا باچان دیده شده است!

نظر شما چیست؟ وان پلاس 6 را دوست دارید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha