وبسایت نود: الجزیره بر خلاف گیم‌های خانگی، عملکرد فاجعه‌باری در گیم‌های خارج از خانه داشته است.

گل ثانیه‌های تلف شده خالیفا موبارک، رویای صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را سخت کرد و آن‌ها در اسپورتگاه آزادی، باید الجزیره را شکست دهند. الجزیره در گیم رفت، تیمی بهتر از حد تصور پرسپولیسی‌ها بود و آن‌ها نگرانند در گیم برگشت، نتوانند کار این تیم را در اسپورتگاه آزادی تمام کنند اما کارنامه الجزیره در گیم‌های خارج از خانه بزرگترین امیدواری آن‌ها خواهد بود.

الجزیره این فصل کمتر گیم خارج از خانه لیگ و آسیایی را با موفقیت تمام کرده و هر چه گیم‌ها به پایان فصل نزدیک شده، عملکرد آن‌ها هم بدتر شده است. آن‌ها از ۵ گیم آخر خارج از خانه‌شان در لیگ امارات، ۴ گیم را باختند. النصر، الاهلی، امارات و الوحده، ۴ تیمی بودند که در خانه الجزیره را شکست دادند و فقط الوصل مقابل آن‌ها متوقف شد.

زدن دو گل در گیم رفت، یعنی پرسپولیس با یک برد یک گله هم می‌تواند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند. نتیجه‌ای مشابه بردهایی که ۴ حریف از ۵ حریف آخر الجزیره داخل خانه مقابل این تیم بدست آوردند. مگر اینکه الجزیره مثل گیم با الغرافه در لیگ قهرمانان، در خانه حریف هم غافلگیر کننده ظاهر شود و بتواند نتیجه‌ای فراتر از حد انتظار سرخپوشان بگیرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha