می دانیم سامسونگ عادت دارد موبایل های خود را با یک ست رنگ ارایه می کند و پس از آن به مرور زمان جهت افزایش توجه کاربران به آن، رنگ های دیگری را نیز که عموما خاص،کم مخاطب اما برای مخاطبین ویژه است، ارایه می نماید. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا گلکسی اس 9 قرمز را ببینید!

گلکسی اس 9 قرمز

گلکسی اس 9 قرمز

حدودا پنج ماه پیش بود که گلکسی اس 8 قرمز شرابی یا همان (Burgundy Red) را دیدیم. در حقیقت رنگ قرمز گلکسی اس 9 نیز دقیقا همین کد نام را دارد قرار است که آن را Burgundy Red بنامند. برای شفاف تر شدن موضوع بد نیست بدانید Burgundy نام منطقه ای در فرانسه است که شراب قرمز آن بسیار مشهور بوده و به همین جهت این رنگ قرمز را به آن نسبت می دهند. پس رنگ جدید گلکسی اس 9 را می توان قرمز شرابی دانست.

گلکسی اس 9 قرمز

گلکسی اس 9 قرمز

گلکسی اس 9 قرمز

گلکسی اس 9 قرمز

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 قرمز شرابی را از زوایای متفاوت در تصاویربالا می بینید. کلبت طراحی همان چیزی است که قبلا دیده ایم و تنها رنگ عوض شده که کاملا طبیعی است. رنگ فریم آلومینیومی گلکسی اس 9 قرمز نیز به رنگ شیشه پشتی آن است تا هماهنگی بیشتری در طراحی کلی وجود داشته باشد. پنل جلویی اما هم چنان به رنگ مشکی است که به نظر ما این انتخاب کاملا صحیح است! البته این سلیقه ماست و شما می توانید دوست داشته باشید که پنل جلویی دستگاه هم حتی هم رنگ بدنه باشد.

گلکسی اس 9 قرمز

گلکسی اس 9 قرمز

این رنگ قرمز که برخلاف آیفون 8 و آیفون 8 پلاس قرمز اصطلاحا آنقدر جیغ نیست و اگر نور روی آن نباشد خیلی تیره به نظر می رسد. نظر شما چیست؟ کدام رنگ را می پسندید؟ رنگ های خاص را انتخاب می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha