اکسپریا ایکس زد 2 طراحی خاصی دارد. یک طراحی که هم می توان به آن عنوان “خپل” را داد هم بدون شک نگاه شما را جلب می کند. در نهایت این یعنی طراحی اکسپریا ایکس زد 2 زیباست یا نه؟ خب قطعا پاسخ این سوال کاملا به شما بستگی دارد اما اینکه آیا مقاومت اکسپریا ایکس زد 2 در برابر خراشیدگی، خم شدن و شعله خوب است یا نه اصلا به نظر شما (یا من) بستگی ندارد و تست ها به ما پاسخ خواهند داد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا تست مقاومت اکسپریا ایکس زد 2 را ببینیم.

بر خلاف نسل های پیشین پرچمدارهای سونی، حالا شاهد هستیم که جدیدترین پرچمدار این شرکت دارای مقاومت بهتری است. سونی در اکسپریا ایکس زد 2 از شیشه گوریلا گلس 5 برای پشت و جلوی دستگاه استفاده کرده است که بهترین و مقاوم ترین شیشه موجود در بازار است. همچنین فریم دستگاه کاملا آلومینیومی در نظر گرفته شده که در مقاومت آن تاثیر مشخصی خواهد داشت. هر چند وزن و ضخامت این دستگاه زیاد است اما این طراحی به سونی کمک کرده تا در تست خم شدن، آنطور که Jerry توصیف می کند، مانند نسل های پیش مثل یک موز خم نشود!

مقاومت اکسپریا ایکس زد 2 در برابر خم شدن بسیار خوب است و با فشار زیادی که به آن وارد می شود هیچ مشکلی گزارش نشده است. در برابر خراشیدگی اما مقاومت کاملا شبیه به دیگر پرچمدارهاست. در حقیقت تمام اجزا زیر شیشه های پشت و جلو قرار گرفته است که مقاومت شیشه گوریلا گلس 5 از آن ها محافظت می کند و فقط لنز دوربین اصلی شیشه مجزا دارد که آن هم مقاومت خوبی از خود نشان داد.

در مقابل شعله نیز همان سناریو همیشگی که یعنی خاموش شدن پیکسل ها و سپس گیمابی آن هاست، رخ داد. نظر شما چیست؟ مقاومت اکسپریا ایکس زد 2 را چطور می بینید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha